PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558709}

Geneza planety małp

Rise of the Planet of the Apes
7,0 113 208
ocen
7,0 10 1 113208
6,6 27
ocen krytyków
Geneza planety małp
powrót do forum filmu Geneza planety małp

Dla wszystkich którzy lubią wersje kostiumową z lat 70tych ten film na pewno będzie się podobał i polecam z pełną odpowiedzialnością !!! Przemyślana fabuła, końcówka dobrej akcji, spoko efekty i zakończenie które nakazuje oglądnąć mi jutro kolejną częśc !!! polecam

ocenił(a) film na 4
Majtis

Ja powiedziałbym, że wręcz przeciwnie! Fanom starej serii "Planeta Małp" film ten z pewnością się nie spodoba. Nie ma bowiem tutaj zupełnie nic, co wiązałoby się z tamtymi częściami. Ot po prostu alternatywna historia zdobycia inteligencji przez małpy i przeprowadzenia przez nie buntu przeciwko ludziom. Mnie film zawiódł i myślę, że równie srogi zawód sprawi każdemu, kto oglądał i lubi serię z lat 70'. Miałem wrażenie, że oglądam film familijny, a nie interesujące dzieło przygodowo - science fiction.

pawlick

Jestem fanem starej serii i właśnie jestem w trakcie odświeżania wszystkich filmów. Dziś była kolej Genezy i stwierdzam, że film bardzo mi sie podobał. Dobra fabuła, postaci, efekty i zakończenie, ale każdy ma swój gust. Niestety pomimo, że mam sentyment do początkowych filmów to jedynie 1 część była naprawdę świetna, a każda kolejna coraz słabsza, choć też miały swój klimat. Jak dla mnie najgorzej póki co wypadła wersja Burtona, który chyba jednak nie pasuje to tych klimatów.

ocenił(a) film na 4
pitusmetallica

Przyznam, że im nowsze części (tej nowej, odświeżonej trylogii), tym lepiej. Ewolucja Planety Małp (2014) to naprawdę dobry film. Czekam z niecierpliwością co jeszcze się wydarzy. Jednak uważam, że wszystko, co wyszło poza starą serią (a czyn Burtona w szczególności), to zupełnie inny kanon i raczej nie jestem skory nazywać go serią "Planeta Małp". Ze starymi filmami też było różnie i bardzo nierówno, ale klimat ogólnie mi pasował w każdej. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
pitusmetallica

Może i nie pasuje , ale to w sumie dobrze. Ile można powielać schematy i próbować dogonić (niedościgniony) pierwowzór. W końcu twórcy poszli inną drogą i wyszło to filmowi na dobre. Mamy całkiem inny typ filmu luźno powiązany z pierwotną Planetą Małp

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones