PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558709}

Geneza planety małp

Rise of the Planet of the Apes
7,0 113 071
ocen
7,0 10 1 113071
6,6 27
ocen krytyków
Geneza planety małp
powrót do forum filmu Geneza planety małp

Wow.

ocenił(a) film na 9

Tylko tyle przychodzi mi do głowy po obejrzeniu tego filmu. Jest on po prostu genialny! Fakt faktem, że są pewne niedociągnięcia, a małpy wyglądają dość plastikowo, no ale mimo wszystko film mnie mega pozytywnie zaskoczył. Historia wciąga od samego początku, pomimo tego że cała akcja rozkręca się powoli. Rzadko decyduję się na najwyższą ocenę, ale naprawdę dawno nie oglądałem filmu, który trzymałby mnie w napięciu od początku do końca.

ocenił(a) film na 9
Witak

Po obejrzeniu produkcji od razu przybyłem na filmweba aby wylać emocje na papier, ale ujrzałem Twój post i pozwoliłem sobie podpisać się pod nim obiema rękami. Mam dokładnie takie samo zdanie na temat Planety Małp. Miałem długą przerwę w oglądaniu jakiegokolwiek filmu aż do dzisiaj kiedy zapuściłem Genezę. Mega pozytywnie zaskoczyła mnie ta produkcja. Tak jak piszesz wciąga od samego początku i trzyma poziom do samego końca. Ba! Końcówka jeszcze dorzuca oliwy do ognia. No i to nawiązanie do pierwszej części z 1968 roku. Pięknie to rozegrali. Świetny film!

ocenił(a) film na 9
Rozbisurmaniony

Druga część jeszcze lepsza, a przecież już ta jest znakomita!

ocenił(a) film na 8
muppet90

Dokładnie,dwójka również dobra.

Witak

Mnie również trzymał w napięciu od początku do końca:) Nie oglądałam wcześniejszych części, ale wiem mniej więcej, o co w nich chodziło i miło było zobaczyć w filmie tyle odniesień do nich.

ocenił(a) film na 8
Witak

Też się pod tym podpisuję. Fakt faktem są niedociągnięcia i nadużycia jak choćby dość nierealistycznie pokazany koncern farmaceutyczny no ale gdyby trzymać się w 100% realiów to film trwałby 3 godziny i waił nudą. Jedynie dwie rzeczy mnie w tym filmie przeszkadzały - zupełnie nic nie wnoszący, płaski motyw miłosny. Nie wiem po co było na siłę to wpychać, szczytem szczytów było jak dopiero po 5 latach "związku" dziewczyna zacznyna się pytać dlaczego Cezar jest taki mądry, no nie przez 5 lat jest z facetem który pracuje w firmie farmaceutycznej i ma pełen pokój skanów mózgu mały i dopiero po tych 5 latach zaczyna się pytać o co tak naprawdę chodzi. Drugą rzeczą jest pożegnanie w lesie, wygląda to tak jakby autorzy zupełnie nie mieli pomysłu na zakończenie. O wiele lepsze i bardziej klimatyczne byłoby pożegnanie na moście przez jakiś symbol, gest, po prostu coś mnie bezpośrednio, bardziej subtelnego.
Nie mniej film jest świetny

ocenił(a) film na 7
GODsaveTHEcat

Takich dziur w fabule było wiele, ale nie o to przecież w tym filmie chodziło. Twórcy postawili na szybkie tempo akcji , no i oczywiście efekty. W sumie (pomijając luki scenariusza) oglądało się przyjemnie, takie kino akcji SF połączone z przygodówką.

ocenił(a) film na 9
Witak

Wpadłem tu tylko po to, aby napisać, że minęło już dobre kilka lat, obejrzałem 3 część i dalej jestem zachwycony filmem. Podpisuję się wszystkimi rękami i nogami pod tym postem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones