PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=516034}

Nocna bestia

13Hrs
4,2 2 165
ocen
4,2 10 1 2165
Nocna bestia
powrót do forum filmu Nocna bestia

Jakie to mroczne czasy panowały w tym filmie, gdzie młodzież nie nosiła przy sobie telefonów komórkowych...:P
Nie polecam, "najlepszy" moment w filmie to, kiedy bohaterki kłócą się, kto kogo posuwa w momencie gdy bestia w najlepsze sobie morduje (jakby nie miały lepszego tematu).
A zakończenie? ...myślę, że miłośnikom tego typu "horroru" - znane :P

jamlukas1985

Już mniejsza o te komórki. Ja tam dalej jestem pod wrażeniem, że bohaterce po tej całej wilkołaczej przemianie nie rozmazał się makijaż.

ocenił(a) film na 2
jamlukas1985

Najlepsze - moim zdaniem - było jak to młodzież pociągała sobie wódkę z gwinta zaciągając "zielskiem" ale jak co do czego to nikomu się język nawet nie plątał, pomijam problemy innej natury, jak ,np.chodzenie(ja po takiej ilości tego wszystkiego miałbym nie lada problemy) ... "Sara, jak ci szybko się noga goi, już biegasz, skaczesz po dachu a tak nie dawno jedynie amputacja wchodziła w grę" - nieee jednak taki tekst byłby zbyt wybiegający i błyskotliwy jak na "bohaterów" a zakończenie z założenia miało zaskakiwać :(

Ubawiła mnie scena gdy "zakochani" zaczęli (po zejściu z bezpiecznego poddasza) miłosne igraszki. Ja po śmierci trojga członków rodziny też bym miał na to ochotę, zwłaszcza w takim miejscu, albo gdy z dachu dostrzegli radiowóz i zamiast krzyczeć i ostrzec o niebezpieczeństwie poszli sobie jakby nigdy nic. Albo taka w której uciekli do stodoły by "kolesiowi" przypomniało się, że jednak nie naprawi bo części powyrywał dzień wcześniej ale po co miał o tym mówić :D Lub sytuacja gdy kłótnia dwójki nie sprowadziła zza sterty bel siana pozostałej (jeszcze wtedy)
No i brak komórek trochę dziwi, w końcu to młodzież.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones