PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=516034}

Nocna bestia

13Hrs
4,2 2 163
oceny
4,2 10 1 2163
Nocna bestia
powrót do forum filmu Nocna bestia

dla mnie jako thriller bardzo fajny a jako horror to juz mniej mi sie podoba.

jako Thriller to daje 6-7/10 a jako horror to dość słabo.

ocenił(a) film na 6
zer

no nie wiem, wg mnie film o wilkołakach to właśnie horror

zer

widać, że nie wiesz jaka różnica jest pomiędzy horrorem i thrillerem, oznaczenie filmu jako horror nie oznacza wcale, iż jest on "straszniejszy" niż thriller, to nie ma nic do rzeczy, różnica pomiędzy tymi dwoma gatunkami filmu polega na tym, że thriller dotyczy rzeczy możliwych, a horror to już fantasy, niestety jest to bardzo często mylone zarówno przez widzów, jaki i dystrybutorów filmowych

ze strony Wikipedii:
Dreszczowiec (ang. thriller) – rodzaj utworu sensacyjnego, powieści, filmu lub serialu telewizyjnego, mającego wywołać u czytelnika bądź widza dreszcz emocji. W odróżnieniu od horroru tajemniczość i niesamowitość w thrillerze nie mają jednak cech nadprzyrodzonych; zagrożenie jest realne.

ocenił(a) film na 6
janlog

100% racji, bardzo dobre skrócone wyjaśnienie różnic. Pozdrawiam

janlog

niestety nie mogę się z czymś zgodzić; otóż nieprawdą jest iż horror tom już fantasy !!! chyba że było tak napisane w brawo girl :) mogę Ci wyliczyć mnóstwo horrorów "nie fantasy", na faktach

ocenił(a) film na 6
ruski011

Wyliczaj

ocenił(a) film na 3
janlog

bzdura... cecha horroru nie sa zjawiska nadprzyrodzone jest masa horrorow w ktorych zagrozenie jest 100% realne. Thriller cechuje sie pewnym schematem w swojej budowie i prowadzeniu akcji...
no ale idac twoim tokiem myslenia czy zagrozenie ze strony wilkolakow jest realne i nie majace cech nadprzyrodzonych?

ocenił(a) film na 6
zephon666

jest masa horrorow w ktorych zagrozenie jest 100% realne

Wymieniaj zatem.

zer

A ja oglądając ten film cały czas miałam wrażenie, że to komedia ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones