PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688452}

Tratwa

Against the Sun
6,5 1 275
ocen
6,5 10 1 1275
Tratwa
powrót do forum filmu Tratwa

Jak zobaczyłem scenę z 51 minuty parsknąłem śmiechem,gość złapał rekina ze scyzorykiem w ręku w dodatku ''narysowanego'' to była jedna z najbardziej żałosnych scen w filmie jakie widziałem ! Czy ktoś ogląda te filmy zanim ujrzą światło dzienne?Dziwi mnie to że konstrukcja filmu prosta jak instrukcja cepa a i tak spaprali temat przez nieudolne efekty.Aktorstwo tez drewniane dawno nie słyszałem tak sztucznie wygłaszanych kwestii!

lupus198116

jakby nie patrzył to jest lepszy od wszystkich twoich arcydzieł, więc chyba nie jest tak źle.

ocenił(a) film na 3
HRA

No chyba cie bździ!

ocenił(a) film na 3
HRA

Aha ,''Miasto 44'' dałeś 10 /10 sory nie dyskutuje z gim bazą!

lupus198116

a skąd ci jelonku przyszło do głowy, że poważny filmwebowicz chciałby dyskutować z parskającym śmiechem podplanktonem. Tak na marginesie, to na pewno masz śmiech jak świnia kaszel.

pozdrawiam serdecznie.

lupus198116

oczy mu sie ruszaja, ogon sie rusza to jak narysowany. moze sie toszke wstydzi kamery wiec tak sztywno zagral, ale to jest zywy, najprawdziwszy zarlacz blekitny.

ocenił(a) film na 5
lupus198116

Nie jest to jakiś przełom w tego rodzaju kinie, było już kilka podobnych filmów, ale rzeczywiście, upolowanie rekina scyzorykiem jest kwintesencją ''Tratwy''. Z tym narysowanym żarłaczem już jednak przesadziłeś he.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones