PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863338}

Zapomniana bitwa

De Slag om de Schelde
6,4 6 420
ocen
6,4 10 1 6420
Zapomniana bitwa
powrót do forum filmu Zapomniana bitwa

Zarejestrowałem się tylko po to żeby napisać ten komentarz.... przerobiłem chyba wszystkie filmy i seriale w tematyce wojennej, ale to co dzisiaj zasugerował mi Netflix - chyle czoła... Od kompanii braci, przez wszystkie holywoodzkie produkcje na przestrzeni lat - do dzisiaj, nie pamiętam TAK DOBREGO filmu z II WW, jestem zszokowany poziomem produkcji, scenariuszem, gra aktorska - będę jeszcze kilka razy oglądał ten film ze szczeka na podłodze, polecam BAAARDZO!

Maro_PT

Film dobry muszę się zgodzić. Polecam go fanom filmów wojennych. Interesuje się historia i nie dopatrzyłem się jakiś dużych błędów. Polecam

robi_haberecht1

I to jest najlepsze podsumowanie filmu, a napinaczy zwieraczy mamy w ...czaczy. :)

ocenił(a) film na 7
Maro_PT

Nie podzielam twojej egzaltacji. Co najwyżej słaba czwórka(w skali szkolnej) Miałem jakieś nieodparte skojarzenia z "Dunkierką" i "Furią"-taki ogólny klimat. ale w "Dunkierce" wszystko się genialnie łączyło jak w szwajcarskim zegarku a tu chaos Panie

Maro_PT

Absolutny diament - powiedziało konto bez żadnych ocen, założone w październiku tylko dla oceny tego filmu. Na pewno nie było posmarowane za agitkę. Skądże. ;-)

ocenił(a) film na 7
Maro_PT

Potwierdzam Nie wiem skad tak niska ocena tego wspanialego filmu?

ocenił(a) film na 5
Maro_PT

Obejrzałem bez przekonania i bez przekonania pozostałem. Film delikatnie mówiąc średni, sceny walki - niby wszystko co powinno być, cały szablon odpowiednich trików, ale niestety jakoś tak bez emocji, bez przekonania.
Twierdzisz, że to diament - pozostaje jedynie zazdrościć tak małych wymagań.

ocenił(a) film na 7
Maro_PT

Zleciało się kilku psychol fanatyków prawdy wojennej, a zapomnieli o opowieści. Nigdy ich nie ucieszy nic co by miało znamiona różnic. Dla fana filmów wojennych tutaj jest miód i malina. W dupie mam kilka absurdow. Opowieść mnie wciągnęla i sposób pokazania. Świetne efekty i praca kamery w momencie ataku i rzezi na grobli. Jest dużo takich niuansow w tym filmie. Świetnie przeplatana historia głównych bohaterów i nic nie tracąca cała opowiesc wojenna. Czy tak było? Trzeba się dokształcić. Jednak w dupie mam czy to był taki czołg czy ślepaki w mg42. Do takich szczegółów wali konia kilka osób, a najbardziej gardłują. Jestem przekonany że i na dokumencie historycznym czy programach woloszanskiego by japę darli że ścieg munduru szyty inną nicią. Rozumiem trochę to, ale i tak niesmak pozostaje jak się takie wysrywy czyta kiedy opowieść i idea w tym filmie jest wazniejsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones