PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863338}

Zapomniana bitwa

De Slag om de Schelde
6,4 6 410
ocen
6,4 10 1 6410
Zapomniana bitwa
powrót do forum filmu Zapomniana bitwa

WWII

ocenił(a) film na 8

Jestem mile zaskoczony tym filmem, zwłaszcza że w ostatnim czasie Netflix karmi nas tęczową poprawnością polityczną, od której chce się rzygać.

A tu jednak coś innego...

Zapomniana Bitwa to ciekawie pokazana historia z dwóch stron konfliktu oraz mocno przytłaczający klimat. To pozycja obowiązkowa dla fanów IIWŚ!
8/10 daję tylko za pewną pompatyczność oraz drobne niedociągnięcia historyczne, które nie wpływają na immersję odbioru.
Polecam!

ocenił(a) film na 7
stalingrad_1942

Mnie w tym filmie denerwuje tylko jedno - że zapomniano o polskim żołnierzu wyzwalającego Belgię i Holandię.

ocenił(a) film na 10
stalingrad_1942

Ja z kolei zalogowałem się tylko po to pierwszy raz na FilmWeb żeby potwierdzić to co napisałeś, dawno poza klasykami jak "Szeregowiec Ryan" czy "Wróg u bram" nie widziałem tak dobrego filmu o tematyce drugiej wojny światowej, ta ocena to absolutny dowód że warto obejrzeć i ocenić samemu daną produkcję a nie sugerować się opiniami innych. Na prawdę polecam ten film, jak dla mnie perełka!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones