Evanna Lynch

Evanna Meghan Naomi Lynch

8,3
5 508 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evanna Lynch

Muszę przyznać, że moje wyobrażenie Luny Lovegood było zupełnie inne, ale gdy zobaczyłem Evannę w "Zakonie Feniksa" stwierdziłem, że moja wizja Luny jest kompletnie nietrafiona w porównaniu z wizją reżysera. Teraz nie wyobrażam sobie żeby Lunę mogła grać inna aktorka.

Goku

rzeczywiście w roli Luny jest po prostu idealna. Mniej więcej tak ją sobie wyobrażałem - jako wyjątkowo ładną, inteligentną, szaloną ekscentryczkę mają w sobie to "coś". Zauważyliście, że w ogóle ma dużo wspólnego z Harrym i nawet w filmie to uwypuklili pokazując razem sceny z ich udziałem(nawet zmienili fabułę dla niej wprowadzając to, że Luna odnalazła poturbowanego Harrego w pociągu:)

dragonslave

Ona jest genialna... szkoda, że nie ma jej od 1 części, wtedy filmy o HP były by o wiele ciekawsze.

pumba_14

Ciekawa jestem jak w oryginale ona wypada. Chodzi mi o głos, bo dubbing całkiem do niej pasuje :)

xalicex

W oryginale ma podobny głos :) dlatego też pewnie taki podstawili w dubbingu ^^

dragonslave

Może nawet w Insygni zmienią tak, że Harry ożeni się z Luną <33 a nie z Ginny ;//

Wolałbym żeby Harry z Luną był :P

felixxx_2

Gdyby wszystko układało się w filmie po Twojej myśli, przerwałbyś oglądanie w połowie, bo być zasnął :)

Co do głosu - Oglądałam ostatnią część z napisami i faktycznie głos ma podobny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones