Evanna Lynch

Evanna Meghan Naomi Lynch

8,3
5 498 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evanna Lynch

Kiedy wydano książkę HP i Zakon Feniksa była bardzo rozczarowana tym, że ominie ją
premiera ponieważ była w szpitalu. Jednakże szpital pozwolił jej wyjść na kilka godzin, a
lokalny sklep dostarczył jedną podpisaną przez J.K. Rowling książkę, specjalnie dla niej.
Przyszła do sklepu ubrana w koszulkę z Harrym Potterem, pomalowane na niebiesko
paznokcie i na każdym widniał napis "Harry Potter" , oraz namalowane okrągłe okulary i
napis "I love Harry Potter" na rękach.

J.K. Rowling powiedziała, że jeśli wygra z anoreksją będzie mogła zagrać Lunę w filmie. I
udało się.

Jest nawet zdjęcie, gdzie stoi w sklepie i trzyma książkę z autografem. Niestety nie da się
tutaj umieszczać zdjęć.

Myślę, że to dość niesamowita historia :)

ginny352

Jak się trochę więcej o tej sprawie poszuka i poczyta to wychodzi na to że ta historia jest przeinaczona w dość istotnym punkcie -> J.K. Rowling wcale nie załatwiła Evannie roli w filmie, dziewczyna normalnie wzięła udział w castingu wraz z tysiącami innych ludzi i wygrała. Ale prawdą jest (na tyle na ile coś można uznać za prawdę na podstawie wiadomości w internecie), że Rowling pomogła Evannie w walce z chorobą poprzez korespondencję listową oraz przysłanie podpisanej książki.

simply_cactus

Możesz mieć rację. Ja tylko przetłumaczyłam to co zobaczyłam na jednej z fanowskich stron :) Nie szukałam informacji na ten temat. Dzięki za sprostowanie :)

ginny352

http://pbs.twimg.com/media/BAqX-PvCIAIumNP.jpg
Tja...

nikike

całkowicie inna osoba na tym zdjęciu...

dodsab

No bez jaj, przecież od razu widać, że to ona...

nikike

nie wiem gdzie... w ogóle nie podobna do niej... można by pomyśleć, że to zupełnie inna osoba...

dodsab

Chyba ty.

dodsab

ma te same oczy. Przyjrzyj się.

użytkownik usunięty
ginny352

Jaka nie podobna no ale racja oczy te same. :)

ginny352

Fejk straszny. :(

ginny352

Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić. Dziwne, aby autorka załatwiała swoim fanom role w filmie. Ja też latałem do księgarni, aby jak najszybciej kupić książkę. Dlaczego nie dostałem żadnej roli w filmie?

32Polak

Bo nie masz anoreksji. I nie jesteś Anglikiem xd

ginny352

http://www.independent.ie/regionals/droghedaindependent/news/evanna-let-out-of-h ospital-to-get-potter-book-27111256.html

silverlp1

To jest ona, miała wtedy 11 lat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones