James PhelpsI

James Andrew Eric Phelps

8,2
5 709 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Phelps

oni sa poprostu sexy ! hihi i jeszcze blizniacy . obj sa niesamowici. napisalm do nich list ciekawe czy mi odpisza hihi? bardzo bym chciala! zastanawiam sie tylko czemu moj temat an tym forum jest tu jedyny ? przecierz oni sa tak samo fajni jak dan czy rupert itd!!

użytkownik usunięty
parvati1989

a tam, nie przejmuj się, ja się zastanawiam czy dodać temat czy nie, ale boję się zarejstrować, czy to jest bezpieczne?
Mada

Czy to bezpieczne ... Oj nie, jestem okropna. jejku, nie miej mi tego za złe ani nie myślcie sobie, że ja coś, ale to zabrzmiało tak, jakbyś pytała o coś pstychologa albo była w pewnej poradni ... ;))) Okropieństwo. A swoją drogą to naprawdę ... bezpieczne ;)))))
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
parvati1989

kocham jamesa nad życie! uwielbiam go! jest wyższy od brata, wiecie? uwielbiam go! jest boski! ale nie ma dużo ich zdjęć w internecie, niestety...

Justyna-Bombel
z De JA 3

mam jego i jego brata meila jak ktos chce to niech wali na meila misiekszcz1507@wp.pl

parvati1989

ZNOWU! Znowu chodzi tylko o wygląd. Już nie mam siły komentować niektórych postów typu "ach jaki on jest piękny". Rozumiem, że to jak gra się nie liczy? Liczy się tylko i wyłącznie wygląd.
A jeśli aktor nie jest zbyt ładny, ale za to ma ogromny talent to może od razu jest "bleee"?
Brak słów po prostu :/

NoiR_3

A kto powiedział, że jak jest brzydki, ale umie grać to od razu jest okropny? Zresztą mało takich osób, w któych nie byłoby ani krzytyny ... tego czegoś. A jak już nie masz siły to połóz się spać i nie zawracaj sobie przeciążoej głowy "takimi bredniami", bo się wykończysz ... uważaj na swoje zdrowie, ono jest najważniejsze.A, i jeszcze, skoro wchodzisz na takie posty ... To po co się tak denerwować? Chyba że to nie o to chodzi ... Jak tak, to nie zgrywać starego twardziela, który udowadnia gówniarzom, że nic o zyciu nie wiedzą. Daj sobie spokój z takimi tekstami.

parvati1989

Ha, ha niezły żart. Fakt ci bracia są sympatyczni i zabawni, ale absolutnie nie nazwałabym ich pięknymi ani sexy.

samantamelrose

a ja tak

parvati1989

Piękni ... piękni ... Nie, faktycznie to określenie mi tu nie pasuje zupełnie. bardzo ich lubię, naprawdę, i ciesze się, że w piętej części jest ich więcej. Rozluźniaja atmosferę. Ale piękni ... Nie, nie, nie. Inne przymiotniki owszem, ale nie piękni.

Kotylion

Ale mają w sobie to coś. tylko szczerze nie rozróżniam ich za bardzo , jeśli dobrze myśle to James jest bardziej 'słodki' ?

Vanillia

Oliver ma delikatniejsze rysy twarzy, a James inne oczy, takie.. nie wiem..starsze? nie wiem, ale ja w miarę ich odróżniam, chociaż czasem jest ciężko :P

Rose_Belle

james ma większy nos ;D

Kotylion

ludzie, wy chcecie zeby wszyscy byli tacy sami i mieli takie same gusty? ja tam sie ciesze że kazdemu podoba sie cos innego, bo kazdy znajdzie cos dla siebie :) tolerancja, tolerancja!

Kotylion

najwięcej ich jest w czwartej części :
George: powiedz to pięć razy szybciej
Fred: Brykających bezsensu małpiszonów
George: Brykających bezsensu małpiszonów

parvati1989

Jeden woli teściową, drugi córkę ! Na tym świecie jest tyle samo gustów co ludzi . Mnie się nawet braciszkowie podobają ,ale osobiście wolę innego rudzielca HP . Chyba wiecie o kim mowa ? Oczywiście RUPERT GRINT . On jest po porostu THE BEST !!!! TOM FELTON też !!!! Zapraszam do swojego bloka .

Matilda_Ferrero

no, jeden i jedyny myślący jak ja :) <za krótki>

Matilda_Ferrero

http://i171.photobucket.com/albums/u315/CyanidexFamous/Jared%20Leto/woahbeautifu lhehe.jpg

fajne zdjecie Jamesa ;)

Wescik

Tiaa, Phelps jak nic.
(za krótki. -_-")

Wescik

A co ma Jared do Phelpsa? o.O

użytkownik usunięty
elbereth_2

ja też ich uwielbiam od początku pdobali mi się, maja niesamowitą, niezwykłą urodę!

parvati1989

tak ja wole jakoś tak Jamesa od Olivera :)
oni są po prostu cudowni :*****************

Karolina945

W filmie nigdy ich nie rozróżniam, ale są bardzo dobrzy. Ich gra aktorska jak na tak małe 'zaawansowanie' jest całkiem niezła. Lubię ich :)

Karolina945

A ja wolę Olivera
Ale są do siebie podobni nie tylko z wyglądu ale też z charakteru obaj to napewno mili i sympatyczni mężczyźni :D

parvati1989

Parvati1989 mam do ciebie pytanie ja też jestem ich fanem odpisali ci jak nie to daj mi do nich adres lub email na ij lepiej a widze że użytkownik parvati1989 nie w chodzi to prosze mi do niej dać email dziekuje z góry i prosze jeszcze raz

Potter1987

Naprawde błagam jak ktoś ma email do uzytkownika parvati1989 to błagam niech napisze

parvati1989

Boże oni SĄ OKROPNI I BRZYDCY. Wy naprawdę tego nie widzicie??? Co z tego że grają w HP, też lubię tę film ale trzeba być obiektywnym...

kasia08

Rozwalasz mnie, rozwalasz mnie, każdy ma inny gust i to od niego zależy, JEŚLI MÓWISZ ŻE trzeba być obiektywnym to czemu piszesz "Są okropni i brzydcy, naprawdę tego nie widzicie?" Żałosne naprawdę, żałosne.

kasia08

to że tobie się nie podobają nie znaczy że są brzydcy i okropni
że może Biber ładniejszy
żal mi Cię

Emka1478

Biebera też nie lubię jeśli o to ci chodzi
nawzajem

parvati1989

Jak dla mnie to obydwaj są mega przystojni ale najbardziej jak w Harrym mają dłuższe włosy ale nie te najdłuższe jeszcze. Super :) Bardzo sympatyczni z buzi i fajnie grają te rolę. Wręcz jakby były dla nich :)

Kami3

popieram ta rola idealnie do nich pasuje

parvati1989

odpisali Ci na list?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones