Matthew LewisIII

Matthew David Lewis

7,9
11 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthew Lewis

Jako na aktor niczym się nie wyróżnia, powiedziałbym, że był jednym z najgorzej grających w Potterze. Sądząc po wysokiej nocie można od razu stwierdzić, że jest ona spowodowana tym, że wyprzystojniał i nastki się rzuciły na niego. Tematy tutaj potwierdzają moje spekulacje. Nie mniej to jest strona o aktorach i ocenia się raczej grę aktorską, a nie wygląd. Dlatego też sprawiedliwe 3/10.

butryk_2

od samego początku według mnie grał rewelacyjnie. Myślisz że łatwo zagrać totalnego boroka? Ja uważam że nie, a on zagrał Nevilla genialnie. A to że bardzo wyprzystojniał to już inna drogą

butryk_2

zawiść i zazdrość, ot co.

mlena

Gdyby był dobrym aktorem to miałby więcej propozycji filmowych. Jak widać reżyserzy podzielają moje zdanie, skoro nie myślą o zatrudnieniu go. :)

butryk_2

mój komentarz był nieco ironiczny - zawsze jak jakaś kobieta pisze w komentarzach o jakiejkolwiek aktorce że jest beznadziejna (uzasadniając mniej lub bardziej swoje zdanie), pojawiają się komentarze facetów takie, jak mój powyżej.

tak naprawdę szanuję Twoje zdanie ;)

mlena

No kobiety akurat są mistrzami w zazdrości innej kobiecie. :D Nie wiem czy to też działa tak mocno u facetów. Nie mniej na szczęście u mnie nie, bo czułbym się ciągle nieatrakcyjny i beznadziejny jak wiele kobiet. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones