Matthew LewisIII

Matthew David Lewis

7,9
11 631 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthew Lewis

Rozumiem, że trochę wyprzystojniał i wydoroślał, ale nazywanie go "ślicznym", "boskim", "mega przystojnym" jest conajmniej beznadziejne.. Szczerze, jestem od niego młodszy, nie mam zarostu a i tak jestem dużo przystojniejszy. Nie mówię tego, bo mam zawyżone ego, tylko po prostu tak myślę.. Nazwałbym go przeciętnym, lub nawet trochę brzydkim. Rozumiem, że sa gusta i guściki, ale nie możliwe, że ktoś uważa go za "boskiego".. Aktorem jest dobrym i za to go lubię.

bobek222

Znalazł sobie dobrego styliste, zmienił zęby co dokładnie widać porównując zdjęcia z premiery nowego HP i wcześniejsze. Teraz wygląda nawet nieźle, ale wcześniej rzeczywiście był brzydki...

kaska6629

Owszem, wygląda nawet przyzwoicie, porównując go do wcześniejszych lat, ale na pewno nie jest boski. :)

bobek222

bobek, a ty co? Kompleks niższości? Otóż muszę cię zmartwić. Jest boski. Poza tym, nie sądzisz, że twoją opinią jest, że nie jest boski, a moją opinią jest, że jest boski, to każdy ma prawo do swojej opinii? Nie podważaj mojej tylko dlatego, że się z nią nie zgadzasz.

JustFurious

tyle że dwa lata temu byś tak o nim nie mówiła JustFurious

JustFurious

Boski? Rozumiem, iż ludzie mają różne gusta, ale bez przesady. Tysiące aktorów jest od niego dużo przystojniejszych, czy też według Ciebie są boscy? Bo moim zdaniem, osoba boska jest tylko jedna. :)

bobek222

A ja myslalam, ze trzy ;)

bobek222

Po pierwsze: Osoby Boskie są trzy. Po drugie: To, że napisałam, że jest boski, było jedynie uświadomieniem ci, że każdy ma prawo do takiej opinii. Po trzecie: Nigdy nie był i nigdy nie będzie w moim typie. Po czwarte: To, że ty uważasz, że jest wielu aktorów przystojniejszych, nie znaczy, że każdy tak uważa. Naucz się szanować cudzą opinię, a nie wciskać im na siłę swoją.

kaska6629

Bo właśnie zęby są podstawą wyglądu wbrew wszystkiemu. Sama mam brzydkie, więc wiem, co mówię :P

bobek222

On z pewnością należy do facetów, którzy z wiekiem wyglądają lepiej. Np. Ian Somerhalder

sylwias

Owszem, wygląda dużo lepiej, ale na pewno nie fantastycznie.

bobek222

A ja nadal widze w nim malego Neville'a :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones