Tom Felton

Thomas Andrew Felton

8,1
25 808 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Felton

Od pewnego czasu zauważyłam, że jak oglądam jakąś część Harry'ego Pottera to właściwie "rozglądam się" za tymi gorszymi postaciami. W tym Malfoy'em. Patrzę uważnie w tłum uczniów, tło... Może nie w kinie, nie za pierwszym razem, ale za drugim, trzecim i kolejnymi... A wy?

kara76

masz racje ja wiele błędów znalałem w ten sposób m. in. HP i WA kiedy harry walczył z boginem miał blizne po prawej stronie czoła a gdy rozmawiał z McGonagall miał po przeciwnej, albo HP i KT malfoy ugodzony rictusemprom odlatuje do tyłu. Tłum uczniów odsuwa się pokazując operatora (lub oświetleniowca)

Jake14

a faktycznie xD Właśnie sprawdziłam xD Święta racja xD

Apotamkin

Heh, ja właściwie sprawdzałam chyba 6 razy :P:P:P wreście zrezygnowana (nic nie widziałam) zatrzymałam w miejscu film i wróciłam do zajęć, właśnie miałam go wyłączyć kiedy nagle olśnienie spadło na moje okulary XD i zobaczyłam że faktycznie jest tam ktoś z "ekipy" :D

Dla osób zainteresowanych, które być może też mają problem z zobaczeniem tego :P:P:P

jest to scena kiedy Malfoy siedzi jeszcze na ziemi odwrócony tyłem a Snape ma właśnie poderwać go z ziemi i popchnąć w stronę Harrego. Dracon ma głowę zwróconą do góry a przed nim stoi grupka uczniów xD
pzdr*D

kara76

ja się zawsze rozglądam za postacią, która mnie interesuje. xD


ale w Harrym Potterze jakoś szczególnie lustruję tłum, szukając Dracona...

kara76

ja zawsze lustruję film (tak jak kiedyś książki) pod kątem:
a. Snape'a
b. Draco
c. Lucjusza
źli chłopcy w tym filmie nie tylko są ciekawsi, ale i lepiej grają :P
no, Syriusz i Dumbledore też są dobrzy, ale "dobra młodzież" to poracha ;p

aaako

popieram, mnie najbardziej irytuje główna trójka w kolejności:
1.Herma
2.Harry
3.Ron

aaako

Ja również popieram. Złe postaci są ciekawsze, i zwykle dobierają fajnych aktorów :P no i oczywiście zgadzam się co do głównego trio...
Wśród nich Ron jest najmniej denerwujący.
pozdr*** ;D

varnienn

Taa, Lucjusz, Dracon, Severus.. mmm :)
z dobrych to jedynie Syriusz. :)

paczek93

Tak, Syriusz ;D Chociaż myśle że to dlatego że on był niby dobry... ale nie do końca ;D a na początku był przedstawiony jako czarny charatkter ;p

varnienn

Syrius i Dumbledore :P Dumbledore, jak widać po 7 części, jest równie ciekawy :D I ma rozwalające pomyłki, jakby starcze.
No a co do dobrej młodzieży to masakra. Za dużo w tym takiego heroizmu. W każdej historii jak jest motyw: trójka nastolatków, dwóch chłopaków + jedna dziewczyna, jeden z chłopaków się stawia itd to mam momentalnie dość tej 'jasnej strony'. :P

kara76

Najlepsi aktorzy w HP to:
-Dumbledore ( No wiadomo!)
-Snape (Ta jego powaga chłód! No i oczywiście rozdział "Opowieści
księcia" to najlepszy rozdział! Ciekawe jak to zagra? ;)
-Bellatrix (Gra jakby wariatke z psychiatryka xD )
-Syriusz ( Szaleniec? xq )
-Malfoy ( NO WIADOMO!!! Boski i świetny! )
Ja również rozglądam się za aktorami!
Wkurza mnie tylko Harry i Luna i koledzy Malfoya reszta nie aż tak ,ale
chciałabym ,aby Rowling napisała Harrego oczami Draco!
Nosiłaby tytuł Draco Malfoy i insygnia śmierci no bo tak wogóle to my
nie wiemy co dzieje się za bardzo w Hogwardzie i na świecie czarodziejów
mogłaby to ułatwić nam ta książka!!
A jak się zorientowałam Draco chce pomóc Harremu np jak wymiguje się od
odpowiedzi czy to jest Potter czy nie w domu Malfoya xP
A wiedział na 100% ,że ta dziewczyna to Hermiona!
A co do Daniela to on mnie wkurza cały czas gada o tych gejach i o tym
,że chodzi nago po domu czy jakoś tak ;/ Żenujące ...Robi z siebie
pedała!!
Sorry dla fanek...Na pocieszenie jak byłam mała to się w nim bujałam
teraz zastanawiam się w czym ja się tak bujałam ;/.

kara76

Cała główna trója pewnie was irytuje dlatego ,że jest jej najwięcej xD

wita96

No raczej. Jest takie mądre przysłowie: "co za dużo to niezdrowo" :P

New_Age

Raczej dlatego, że "główna trója" nie potrafi grać. No, może Grint się wśród nich wyróżnia.

natalia_

Wg mnie to za bardzo udzieliło im się to że są superstarami i z każdym filmem coraz bardziej. I nieważne czy potrafią grać czy nie, i tak większość fanów ich kocha (i ich postacie).

kara76

ja też...
normalnie ilekroć oglądam HP to zawsze szukam Draco w tłumie i tym sposobem w CO znalazłam go na balu jak tańczą ten swój układ :) i on tam jest taki jak nie Malfoy.
to jest moja ulubiona postać!
a jego charakterek mnie pociąga :)

Karolina945

Jeśli chodzi o bal z czwórki, to na YT jest genialny filmik, jak Herma tańczy z Draconem. Świetnie to wyszło!

eluna_95

Tom jest najlepszym aktorem młodego pokolenia z hp. Zawsze się za nim rozglądam. ;d

LeftLilith_

haha ta scena jest genialna ;dd oni sie tak bawią.. na luzie. mam film " Harry Potter i Czara Ognia za kulisami" i tak są te sceny jak to wszystko montowali i sceny balu :) genialne xD

paczek93

Ohhh... Uwielbiam go . Kocham takie czarne charakterki a na dodatek on jest bardzo przystojny xD Paczek93 mogę wiedziec skąd masz tego HPiCO za kulisami ? Zobaczyłąbym sobie to... ;)

kara76

ach ja czekam na sceny z Malfoyem i z przykroscia zauwazam ze co kolejna czesc to jest ich mniej!
najbardziej lubie sceny z Severkiem, Syriuszem Remusem i panami Malfoy ach no i lordziem voldziem oczywiscie :)

blackolszi

fakt, najwięcej było teraz w KP i jeszcze w KT, a najmniej go było w CO. A szkoda, tym bardziej, że w IŚ będzie go jeszcze mnie.
agatao1111 nie wiem, jak była premiera to w jakiejś gazecie była właśnie płyta "Harry Potter kulisy magii" ale ostatnio patrzyłam na okładkę, bo może by było z KP, no bo wiesz, więcej Toma [xD] ale nigdzie nie ma znaczka firmowego tej gazety, jedynie komentarz: "Materiał dodatkowy na VCD"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones