Tom Felton

Thomas Andrew Felton

8,1
25 764 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Felton

Za wspaniałą rolę Malfoya! Jego gra jest na tak wysokim poziome, że przewyższa grę trójki głównych bohaterów. W HP równa się z profesjonalistami. Draco to moja ulubiona postać tuż przed Voldemortem. Będę czekać na ekranizację VI części, gdzie to właśnie ten pan wychodzi z cienia :D Tak dalej - a będzie OSKAR!!!

trinity

no przewyzsza i to bardzo...oddaje charakter tej postaci...bardzo przekonujący.. Draco to u mnie najlepsza postac zaraz po Syriuszu i Lupinie...a zaraz po nim jest Snape

Bohun_7

dla mnie Rickman i zaraz za nim Felton

trinity

Też dołączam się to tego że świetnie wcieli się postać Draco i gra go w sposób fenomenalny nie wyobrażam sobie innej osoby w tej właśnie roli ;)
( nie no nie przesadzajcie z tym OSKAREM )
Pozdrawiam ;)

sea

A dla czego nie miałby dostać? Jest zdolny i utalentowany, może kiedyś otrzyma statułetkę?

Arjuna

Może i dostanie ale na pewno nie za Pottera bo Akademia preferuje dramatyczne role. Poza tym nie dziwota że gra lepiej od trójki głównych aktorów bo po pierwsze jest starszy a po drugie gra najbardziej wyrazistą postać ucznia. Zresztą znacznie łatwiej jest grać czarny charakter niż krystalicznie dobrą postać. Wielu aktorów ma problem z graniem dobrych postaci.

trinity

He, ten Oskar to przesada, ale rzeczywiscie Tom jest najlepszy:)

trinity

Fajny ma głos, taki... wyjątkowy.
Chociaż moim zdaniem najlepiej radzi sobie Grint.

trinity

Ajj xD Wyjdzie z cienia w VI? To już rezerwuję bilet do kina!!!

trinity

Zdecydowanie przewyższa pod względem aktorstwa trójkę głównych bohaterów, szczególnie Daniela Radcliffe'a, który momentami jest strasznie denerwujący. Szkoda ze nie miał jeszcze szansy wykazać się w jakieś duzej roli, narazie kojarzony jest tylko i wyłącznie z HP... myslę, że w przyszłości może być naprawdę dobrym aktorem, jeśli będzie rozwijał swój talent.

purplejudka

taak, Tom jest fenomenalny jako Dracon. aczkolwiek na Oscara bym nie liczyła. chociaż, kto wie?
ale myslę, że jakieś mniejsze nagrody i owszem. xd

paczek93

Zgadzam się :) Tom jest świetny w swojej roli. Oskar? czemu nie? xD Nie mówię teraz, ale za kilka lat, jak ktoś go w końcu doceni...No i z niecierpliwością czekam na 6 część, w której jak ktoś dodał wyjdzie w końcu z cienia innych :P No i Draco jest moją ulubioną postacią na równi ze Snape ;P

trinity

on jest świetny ;D Jakby ktoś dał mu szansę i zaproponował mu główną rolę innym filmie to by było cudownie. :)
Powinien zagrać w czymś innym niż HP.

Acilut

Zgadzam się :) Mógłby zagrać w jakimś innym filmie, bo wszyscy go kojarzą z rolą Malfoya. Ja uważam, że grą aktorską przewyższa umiejętności odtwórcy roli Harrego Potter ( Daniela Racliffa).

monia_742

strach dać temu gościowi wysoką ocenę bo będzie od razu, że jak ktoś zagra w takiej drogiej i komercyjnej produkcji to już jest najlepszy, ale ten koleś naprawdę potrafi grać, przynajmniej w moim mniemaniu

corvus1605

Ludzie..
Chłopak żadnym bogiem kina nie jest.Jest to przeciętny aktor, który został wybrany, ponieważ idealnie wyglądem do roli pasuje.
W filmie nie wyróżnia się niczym.
Zdecydowaną "gwiazdą" HP jest Rickman.(Tu mógłbym przez kilka linijek wychwalać jego kunszt aktorski, ale przecież to już tyle razy było:)

Pozdrawiam

PS:TRINITY - Ty to żeś przywaliła z tym Oskarem :)

trinity

zgadzam się ! dla tego że jego gra przewyższa poziomem grę trójki głównych bohaterów dam mu 3/10 ! niech ma

użytkownik usunięty
Janko_Muzykant

ja mu dam bez zawahania 10/10 a 3/10 to możesz dać nie jakiej Cichopkowej. Albo sobie za osobowość 1/10<LOL>

Echhh wieś na Filmwebie.

1.Zdanie zaczyna się od dużej litery.

2."ja mu dam bez zawahania 10/10 a 3/10 to możesz dać nie jakiej Cichopkowej"
- Czy tylko ja nie widzę sensu w tym zdaniu?(Może chodziło o "nijakiej"?Sensu wciąż bym nie było, ale mógłbym się jeszcze pośmiać.)

3. -<LOL>- To nie gadu-gadu i żadna cholerna buźka ci nie wyskoczy więc po co?
Czujesz własną głupotę?

4. Z tego co ja tam wiem osobowość to zbiór cech psychicznych, które odpowiadają za nasze zachowanie.Myślę, że wyrażanie własnej opinii to cecha pozytywna.
Czujesz własną głupotę?

5.Krótko mówiąc- jesteś idiotą.
Szczytem twoich marzeń jest 500 znajomych na naszej-klasie, dres i żel do włosów.Czasami jeszcze włazisz na Filmweba aby popisać jakieś bzdury.

Pozdrawiam

Mhatix

Chyba mu wszystko dobitnie wyjaśniłeś :)

użytkownik usunięty
Janko_Muzykant

E.. Ty Janko bo Cię złapie sranko :) A jak sranko złapie to Ci pobrudzi gacie. A na drugi raz sam się wypowiedz w mojej sprawie, a nie tam zachwalasz jakiegoś Mhatix, czy jakoś.

Niech moc będzie z Tobą i żeby skrzypki Tobie dobrze grały i się nie kiwały;p nie no jestem trochę wariatem, dlatego przepraszam Ciebie za niektóre durne wypowiedzi... HARRY POTTER is my friend!!!

spoko idź do psychologa :)

użytkownik usunięty
Janko_Muzykant

chyba się wybiorę:) żartował tylko, coś mnie wtedy naszło:P
no to do spotkania na jakimś innym forum:)

też czasem głupoty pisze :)
pozdro

Mhatix

Mhatix, wybacz, ale jego wypowiedź (nawet z <lol> na zakończenie) i tak wniosła do tematu więcej niż twoje kretyńskie pięć punktów...

zuza747

Witam!

Wybacz zuza uważam, że moje "kretyńskie pięć punktów" wniosło na pewno więcej do tematu niż twoja obrona kretynizmu w czystej postaci.

Mam prawo wyśmiać totalny brak interpunkcji, logiki i czystą złośliwość.

Ten użytkownik nie wykazał żadnego sensownego argumentu a w pewnym sensie zaatakował innego użytkownika za wyrażenie swojego zdania.

Swój punkt widzenia wyraził natomiast w sposób żałosny i śmieszny.

Jeżeli takie wypowiedzi, napisane w takim stylu będą akceptowane poziom dyskusji spadnie poniżej zera...

Jeżeli preferujesz taką drogę wypowiedzi to szczerze Ci współczuję.

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Mhatix

Mhatkix czy tak jakoś bo już zapomniałem bo ta twoja nazwa jest do Dupy:D
a dla Ciebie to chyba największym sukcesem było zrozumieć co to jest gg i po co to jest,a <lol> napisałem z przyzwyczajenia frajerze!!!
Myślisz że jeśli ty nie piszesz na gg z powodu braku znajomych to nie musisz każdego krytykować za taką drobną pomyłkę.
Teraz jeśli lubisz tak wszystkich obrażać to chyba jesteś pierwszym przykładem dziecka neostrady na Filmweb jak nie wiesz co to znaczy a napewno nie wiesz do sprawdź sobie lamusie i przymule :D
Jak już przeczytasz moją wypowiedź swoimi okularkami wielkości szklanek i podrapiesz się po swoim grubym brzuchu i będzie miał chęć odpowiedzieć to nie używaj odrazu wyzwisk homoseksualisto:D !!!

Witam!

Na wstępie zaznaczę, że ten chwyt z "zapomnianą nazwą"
pokazuje, że jesteś troszkę hmmm no - nieuważny, ponieważ gdy odpowiadałeś na mój post to trudno było nie zauważyć nazwy usera :)

Druga opcja zakłada, że chciałeś wyśmiać mojego nicka co wyszła doprawdy bardzo zabawnie.

Taaak dużo fajniej jest dopisywać sobie cyferki do jednego śmiesznego nicka niż wymyślić śmieszny, lecz unikatowy, prawda?

Najbardziej rozśmieszyło mnie napisanie słowa "dupa" z dużej litery.
To jakieś bardzo ważne słowo dla Ciebie?Nie widzę innej odpowiedzi dla honorowania tego wyrażenia duża literą.


"a <lol> napisałem z przyzwyczajenia frajerze!!!"-
Tutaj perfekcyjnie obaliłeś mój argument.
Przyzwyczajenia?Nic nie mówię, ale to pokazuje jedynie, że nadużywasz tej"emotikonki".


"Myślisz że jeśli ty nie piszesz na gg z powodu braku znajomych to nie musisz każdego krytykować za taką drobną pomyłkę."

A skąd ten wniosek, że nie piszę i cierpię na brak znajomych?
Ale tu muszę Ci przyznać, że jest duża litera i kropka na końcu zdania.
Przed "że" nie ma przecinka, ale nie można mieć wszystkiego...


"Teraz jeśli lubisz tak wszystkich obrażać to chyba jesteś pierwszym przykładem dziecka neostrady na Filmweb jak nie wiesz co to znaczy a napewno nie wiesz do sprawdź sobie lamusie i przymule :D"

Nie lubię obrażać wszystkich(tutaj zauważyłem skromność wszyscy=ja)
tylko tych, którzy na to zasługują.

Na pewno pisze się osobno.
I tak masz rację okropny ze mnie "lamus i przymuł"
Pragnę zauważyć, że to pewnie bardzo popularne określenia w rejonowych gimnazjach, lecz mi ich znaczenie jest niestety obce.
Mógłbyś mi przybliżyć znaczenie tych słów?


"Jak już przeczytasz moją wypowiedź swoimi okularkami wielkości szklanek i podrapiesz się po swoim grubym brzuchu i będzie miał chęć odpowiedzieć to nie używaj odrazu wyzwisk homoseksualisto:D !!!"

Tutaj silisz się na atak stereotypem, lecz wyszedł Ci mutant kujona i lenia.
Wychodzi Ci tutaj homofobia, chamstwo i (no cholera naprawdę chciałem uniknąć obrażania Cię)

Od razu nie "odrazu".
"Okularki wielkości szklanek"
Chyba grubości choć nie jestem ekspertem w tej dziedzinie.


Jedno Ci przyznam: nie powinienem nikogo obrażać, ponieważ zniżam się prawie na samo dno.


Człowieku, jak już spróbujesz popełnić odpowiedź to najpierw wklej do Worda, potem daj Mamie i Tacie do sprawdzenia i na koniec może podejdź do jakiejś koleżanki, która jest lepsza z ortografii.

użytkownik usunięty
Mhatix

Proszę Cię napisz coś jeszcze, bo z Twoich odpowiedzi śmieje się cały czas:D i tutaj, żeby nie było, że się może podlizuje no, ale z Tobą chyba się najprzyjemniej dyskutuje na forach, a homofobem jestem.
Dobrze, że umieściłeś swój nick w odpowiedzi, bo już zapomniałem.
Gimnazjum już skończyłem to nie wiem jakich się teraz tam określa.
Teraz odpowiem na stwierdzenie, że ja często używam lol no chyba prawie masz racje, ale częściej używam: :), ;P, :D.
Ten tekst został przejrzany przez parę osób, a dokładniej mnie samego i starałem się nie kaleczyć naszego ojczystego języka, chyba mi się udało.:D W szkole z ortografii nie błyszczałem.

Również pozdrawiam Ciebie

Echmmm masz rację dobra kontra to podstawa :)
Widzę poprawę pisowni więc gratuluję :)

Pozdrawiam i mam nadzieję, że to oznacza koniec dyskusji, ponieważ chyba skończyły nam się tematy.

trinity

Popieram tych, którzy pisali, że gra aktorska Toma w HP jest świetna!

Nie chcę teraz urazić fanów Emmy Watson, ale jej gra aktorska z trudem dorasta do pięt grze Toma, mimo tego, że postaci Draco Malfoya jest bardzo, bardzo niewiele w książkach i jeszcze mniej w filmach, w porównaniu z występowaniem postaci Hermiony.
(Nie jestem anty-fanką Emmy, żeby nie było.)

Ktoś stwierdził, że Tom "w filmie nie wyróżnia się niczym". Przepraszam, ale jak on ma się wyróżnić skoro go w filmach prawie nie ma? T^T
A szkoda, bardzo szkoda, bo film mógłby być o wiele ciekawszy...

Na szczęście jest go więcej w VI części. Już nie mogę się doczekać! Yaay! ^-^

PS. Szkoda, że w VI filmie nie zafundowali mu styliści jakiejś lepszej fryzurki ^,^ Np. mógłby mieć taki fryz, jak w wywiadach po nakręceniu Księcia Półkrwi - jak najbardziej nie miałabym nic przeciwko...

trinity

Mhatix: po pierwsze wyglądem wcale tak dobrze nie pasował dopóki nie przefarbował się na blond :) specjalnie do roli Draco :)
według mnie jest najbardziej utalentowany z młodszego pokolenia aktorów HP...
uwielbiam go, uwielbiam go !!

Karolina945

A własnie ze pasuje wyglądem, bo Draco miał nie tylko blond włosy alee tez odpowiedni kształt twarzy, który Tom posiada :D

trinity

boski on jest!!! najlepszy z całego filmu i książki:D

trinity

O Boże nie wierzę że to czytam! Fakt, jest dobrym aktorem ale opamiętajcie się! On jest fatalny! Po prostu dno. Jaka męskość? Jaki zajebisty?
<no comment>
To nie jest prowokacja. Zgodzę się jedynie z tym że dobrze zagrał w tej części, ale to brzydal bez tego "czegoś". Ogólnie uważam że ani (filmowy) Harry,Ron i Malfoy nie nadają się jako obiekty westchnień. No chyba ze mamy do czynienia z wypaczonym gustem.
Rozumiem że mogą was pociągać złe charaktery ( ja też tak mam), jednak znam granice.
Rozumiem że to kwestia gusty, ale skoro widzę taką rzeszę jego fanek, które chętnie by go widziały w łóżku to mnie mdli...
A więc się wypowiedziałam na ten temat.
Dziękuję.

PS. A co do ulubionej postaci to u mnie chyba Snape.

trinity

OSCAR MU SIĘ NALEŻY BEZ DWÓCH ZDAŃ!!!
Powinni już mu go przyznać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones