Tom Felton

Thomas Andrew Felton

8,1
25 728 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Felton

mówią że ciekawość to pierwszy stopień do piekła ale cóż.... jestem strasznie ciekawska osóbką więc trudno:P:P:P jak ktoś wie coś na ten temat to piszcie;]

belinda

Link do zdjęcia z premiery Księcia Półkrwi, jest na nim Tom z dziewczyna, ale nie wiem czy jest ona aktorką :)
http://www.kotek.pl/kotek/3292000,87050,6808424.html

Anjali_Khan

Jade Olivia ;)
Ale do tego skąd się dziewczyna wzieła, to jeszcze nie doszłam..:P

metee

Ta jego dziewczyna jest modelką. A karierę aktorską może jej Tom załatwi ;]

Nibenet

A może może jej załatwi ;) I fajnie było by ja zobaczyć w jakimś filmie...

metee

poznali sie na planie Harrego Pottera :)

metee

Ale ta baba ma męża od 2019 roku chyba ze nie zmienili tego ale nie sadze

belinda

Ma dziewczyne - Jade Olivia ;) Ona jest jedną ze statystek pracujących na planie Harry'ego Pottera . Ale według mnie nie pasują do siebie...;) A poza tym dzięki Tomowi ona będzie mieć rozgłos...., tylko dzięki niemu...;)
TOM FELTON górą !

Uwielbiam go ! xDD

Jasperek123443

A ja jej nie lubię, bo mi zabrała Toma, o! :D
Ogólnie to czy ja wiem... Oni jakoś średnio do siebie pasują.
A specjalnego rozłosu nie ma. Niektórzy nawet nie wiedzą, że on posiada coś takiego jak dziewczyna. ;d

Dark_Natya

Ona dziwnie wygląda :(

belinda

Strasznie nad tym ubolewam, ale Tom od roku jest zajęty przez Jade Olivię Gordon. ;( Poznał ją na planie jednego z filmu o Harrym Potterze.
Straaasznie brzydka. ; >
http://images.hitfix.com/photos/151138/potter_nyc_tomfeltonjadeolivia_gallery_pr imary.jpg
http://images.mirror.co.uk/upl/m4/dec2009/8/0/tom-felton-and-jade-olivia-pic-spl ashnews-com-557411399.jpg

fremde

Eh, czy ja wiem? Jak dla mnie to Tom jest dla niej nieco za brzydki :) Nie żebym Toma nie lubiła, jest moim ulubionym aktorem z tego młodego pokolenia. No ale cóż... przystojny według mnie to on bardzo nie jest. Przystojny to jest np Christian Coulson (Tom Riddle z Komnaty Tajemnic"), a nigdzie w necie nie można znelezc informacji, czy on ma dziewczynę. ;(

.

Eva_DeRiddle

Hah, też nie lubię Jade Olivii. Moim zdaniem ona jest taka jakby za bardzo... hm... naciągnięta. Wiem, dziwne, ale nie umiem tego wytłumaczyć. To coś z jej twarzą. Jest taka jakaś nienaturalna, jakby malowała się w Photoshopie. ^^ Nie pasuje mi do niego, on jest takie bardziej na luzie, ona taka jakaś sztywna.

Ejj, Tom jest strasznie przystojny. I uwielbiam jego włosy... *>*

jasna_cholera

Też uwielbiam włosy Toma xd a co do tematu. Niby tam kogoś ma, ale wiem że Emma się w nim podkochiwała co sama wyznała w jakimś wywiadzie. Życzę im powodzenia, bo świetnie by razem wyglądali :D

jasna_cholera

Olivia oczywiście jest ładna. Napisałam to tak tylko.. bo bardzo lubię Toma :D

fremde

kurde.. nie da się już zeedytować.. no to napiszę jeszcze raz!
Olivia ma sztuczną buzię, trochę jakby ją w photoshopie poprzerabiali. Do Toma zdecydowanie nie pasuje.. odcieniem skóry choćby nawet :D
Uwielbiam uśmiech i głos Toma =*

jasna_cholera

odniosłam to samo wrażenie, ona wygląda jak Michael Jackson, bez obrazu dla Michaela Jacksona... Jakaś jakby po operacjach plastycznych xD I sztywna a on na luzie... Boże Tom dlaczego ty ją wybrałeś???

into_the_moonlight

do tego ma tonę pudru i wygląda na jakąś fałszywą lalę xD Boże Tomie czy ty nie masz oczu czy gustu???

jasna_cholera

ale w ogóle on dalej z nią?

Eva_DeRiddle

Tom to jest raczej rodzaj aktora na którego miło popatrzeć nie dlatego że jest specjalnie ładny czy zabójczo przystojny, On jest po prostu słodki i urzeka widzów swoim zabójczym uśmiechem<mnie na pewno>. Podoba mi się jego gra i przyjazne uosobienie, to jest taki kochany chłopak<powinnam napisać facet w końcu ma te 24 lat XD> na którego jak się popatrzy to nie da się nie uśmiechnąć.

Sorachan115

Zgadzam się. Jest słodki i uroczy. xD
Ja bym chciał żeby z Emmą był - dobrze razem wyglądają. No i znają się już 10 lat.

Eva_DeRiddle

Haha zgadzam się Christian Coulson to też niezłe ciacho :D Ale Tom jak najbardziej też:) A skoro już wspomniałaś o innych przystojniakach z serii o Harrym to dołączyłabym do tego grona jeszcze Sean'a Biggerstaff'a który grał Olivera Wooda :)

Lola140392

Ja bym jeszcze dopisała tego kolesia, który grał Nevila, bo potem też się wyrobił i całkiem niezły jest.
Właściwie to Tom jest zachwycający w roli Draco, jest po prostu genialny jako czarny charakter, on jako on też jest przystojny, ale jednak jako Draco miał coś w sobie.
Zauważyłam ostatnio, że jeśli wpisze się w grafikę google 'Tom felton' to wyskakują jego zdjęcia, tylko jego, a kiedy wpisze się imię i nazwisko jego dziewczyny to wyskakują ich wspólne zdjęcie, co dla mnie idealnie obrazuje kto jest bardziej znany, też za nią nie przepadam, wydaje się taka fałszywa, ale w końcu znają się całkiem i długo i może na prawdę coś do siebie czują.

belinda

Niestety, Tom ma już dziewczynę. Jest nią Jade Oliwia Gordon. Pracuje w Harrym Potterze jako statystka i jako asystentka koordynatora kaskaderów.

Pevensie18

zgadzam się z fremde. Jade jest taka... plastikowa przy Tomie xD

belinda

Cóż, w pierwszej chwili chciałam napisać, że odezwały się głosy zazdrości fanek, jednak muszę wam przyznać rację - ona jest straszna. Niech sobie chłopak znajdzie inną. XD"

Zmo

to-już-żona-jego-jest

saskialove

Taa.. jasne, bo Ci ktoś uwierzy..

dusia204

jak wybrałyście te najbrzydsze zdjęcia, to się nie dziwię,że uważacie ją za brzydką
http://www.zimbio.com/photos/Jade+Olivia/Tom+Felton/Jameson+Empire+Awards+2009+O utside+Arrival%20s/DBjxATuHBGB
na przykład zdj 80 albo 135 :D
http://s3.amazonaws.com/data.tumblr.com/tumblr_kzno7pA4pz1qabj3fo1_1280.jpg?AWSA ccessKeyId=0RYTHV9YYQ4W5Q3HQMG2&amp;Expires=1300209268&amp;Signature=UAtmQnwLkDE 9MqZiAtiMFTUy0ys%3D

belinda

Tak, ma dziewczynę. Niestety ;-P To jakaś Jade Olivia Gordon, a wg tego źródła :

http://pl.harrypotter.wikia.com/wiki/Jade_Olivia

to ona nawet aktorką jest i będzie podobno grała żonę Dracona w Insygniach Śmierci !

FilmQueen_13

Jego dziewczyna zagra jego żonę w epilogu HP :(

FilmQueen_13

Powiedziałabym co o niej myślę, ale nie widzę buzi zza tej zaprawy murarskiej, którą ona pewnie uważa za profesjonalny makijaż -.-'
Tom jeszcze będzie kiedyś moim mężem! xD

belinda


Jade Gordon V

Igrzyska

blond włoski Toma doprowadzają mnie do szaleństwa < 3

belinda

Wyszukałam w necie tą Jade Olivie i jest tam napisane że na męża a Tom Felton jest hej byłym partnerem możecie nawet zobaczyć

wiktoria_mlodzinska

bo to było 11 lat temu mial dziewczyne xD to sie nie dziw

wiktoria_mlodzinska

Teraz niby nigdzie nie jest potwierdzone, że z kimś jest, ale chodzą pogłoski, że w 2018 spotykał się z jakąś Roxanne, co ma sklep jubilerski. Potem się niby rozstali, ale widywano ich razem co jakiś czas i niby do siebie wrócili. Ostatnio nawet gdzieś trafiłam, że Tom się zaręczył, najświeższe ploty z tego roku przeczytałam, że się ożenił, bo ma na palcu podejrzaną obrączkę i spodziewa się dziecka XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones