Tom Felton

Thomas Andrew Felton

8,1
25 818 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Felton

Hmmm...nie wiem co jest grane, a mianowicie chodzi o to, że w filmie Draco i Hermoina sie nie cierpią...Tom i Emma lubią się i to nawet bardzo ale nie krecą ze sobą...a w necie wszedzie pojawiaja sie fotki Draco i Hermiony przytulonych do siebie lub całujących sie. No i Toma i Emmy przytulonych na jakiejś galii. Co tu jest w końcu grane?? Oni są w końcu razem czy nie?? Wydaje mi sie że nie, ale wole sie upewnić:)
Pozdrowienia dla wszystkich fanek boskiego Toma, cudownego Daniela i Emmy:):)

fleur_2

A ja nie widziałam zadnych fotek ,ktore przedstawiają Toma i Emme calujacych sie lub przytulonych do siebie :/

utdkutd

w necie pojawia sie wiele fotomontazy ktore tworza wlasciciele opowiadan potterowskich i ostatnio popularne sa opowiadania draco i hermiona :P wiec tworza takie zdjecia :P a Tom i Emma chyba razem nie sa :P

fleur_2

oni razem.. hmm.. to wykluczone.. tom ma dziewczyne.. no chyba że działa na 2 fronty :P
pozdrowka

fleur_2

Ano Tom i Emma razem nie są, to wiem na pewno. Chciaż Tom przyznał, że Emma mu sie podoba. A zdjęcia są owszem i to nawet niekoniecznie fotomontaże, ale głównie tworza je autorzy fanficków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones