Tom Felton

Thomas Andrew Felton

8,1
25 797 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Felton

Słyszałam ostatnio, że Felton ma grać Aleca w `Księżyc w Nowiu`. Taa, świetny pomysł. Ten Alec, to przecież dziecko! A Tom ma ponad 20 lat. No ale spoko, jeśli chcą tak pozmieniać w filmie, tylko żeby jakoś ładnie go ucharakteryzowali i może być ciekawie. A Jane ma grać Dakota Fanning. Powiem wam, ze taka opcja mnie ciekawi. Felton i ta młoda aktoreczka, mroczne rodzeństwo wampirze, Volturi, hihi :)
Chociaż ja osobiście miałam nadzieję, że tego przystojniaka wezmą do roli Jaspera ze Zmierzchu... A tak, to co wyszło? Jakiś zastraszony Chopin. Nie, nie Jasper w żadnym wypadku mi się nie podoba... Jackson Rathbone, słabo, słabo! :/

czysto_krwista

a ja lubię Jaspera ;D pasuje do tekstu: wygląda jakby go coś bolało.

a do roli Aleca może by Tom pasował :D a Dakota to by był świetny wybór na Jane ;)

Yzoja

Akurat też sobie Toma wyobrażam jako Aleca. No i fajnie byłoby zobaczyć w jakimś innym projekcie :)

agusiek303

w nowym projekcie jak najbardziej, bo przylgła do niego karteczka z napisem "Malfoy", ale cóż poradzić? pasuje mu ta rola, bym powiedziała, życiowa.
a jako Alec? nie wyobrażam go sobie, ale kto wie? a Dakoty nie lubię :D
a co do obecnego Jaspera- wyszedł genialnie! nie wiem czemu się czepiacie! XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones