Tom Felton

Thomas Andrew Felton

8,1
25 808 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Felton

hej! jestem tu pierwszy raz... czytam te wasze rozmowy i mnie one dziwią!!! może tom faktycznie jest ładny bądź nie (każdy ma inny gust) ale daczego czepiacie się emmy??? szczerze mówiąc czepiacie się także i toma. co was obchodzi ich życie prywatne? czy oni się lubią (lub coś więcej) czy nie? Ok, jesteście jego fankami, marzcie sobie o nim, ale nie obrażajcie innych... Acha! jeszcze jedno! skąd wy wiecie że oni POZA filmem też się tak nie znoszą? i gdzie były te zdjęcia (jak mówice) gdzie tom i emma się obściskiwali?

użytkownik usunięty
aneta13

ZAMKNIJ SIIE BO NIKT CIE NIE MA ZAMIARU SLUCHAC A NASZE SPRAWY TO MY JUZ WIEMY I NIKT SIE DO NICH NIE MA PRAWA WTRACAC A WIADOMOSCI TO KAZDY SWOJE MA I TY NA PEWNO NIE DOWIESZ SIE Z KAD TO NIE TWOJA SPRAWA

użytkownik usunięty
aneta13

no wlasnie, nie odzywaj sie bo i tak cie nikt nie slucha, i jestes tu po raz pierwszy i ostatni !!!!! dowidzenia papa i nie odzywaj sie w sprawach o ktorych nie masz zielonego pojecia !!!!!!!!!

aneta13

Sadze ze masz Aneta troszke racji.....ale konkurencja to konkurencja trzeba eliminowac ( nie mowie tu o sobie), a co do informacji to kto szuka ten znajdzie...trzeba byc tylko wytrwalym....

użytkownik usunięty
aneta13

JA CIĘ POPIERAM:0WY MACIE HOPA NA TYM PUNKCIE!ZGADZAM SIE ZE FELTON JEST BOSKI TEZ GO UWIELBIAM ALE WIECIE.CO ZTEGO ZE MI SIE PODOBA NIEMA SZANS ZE ON NAWET WIE O MOIM ISTNIENIU WIEC POCO MAM SOBIE ROBIC NADZIEJE BEZPRZESADY:)NO I NIECZEPIAJCIE SIE EMMY WIEKSZOŚĆ INFORMACJI KTÓRYMI DYSPONUJECIE TO PLOTKI ZUPEŁNIE ZMYŚLONE!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones