Tom Felton

Thomas Andrew Felton

8,1
25 808 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Felton

Przyznam, że nowe zdjęcie jest naprawdę powalające. Jest wiele bardzo nieudanych fotografii, z nim w roli głównej, a to... strzał w dziesiątkę ^^
Wie ktoś może coś więcej na temat jego nowego filmu Disappeared?

Pozdarwiam

Khannah

ja osobiście to zdjęcie "wynalazłam" kilka miesięcy temu i ustawiłam sobie na tapetę w komórce. ;D Fotką byłam zachwycona. ;) Zmieniłam jakoś niedawno, ale teraz wyświetlacz wydaje się być jakiś obcy... xd

Khannah

muszę niestety Cie zawieźć, ale to zdjęcie to fotomontaż. tu jest oryginał: http://us.ent2.yimg.com/musicfinder.yahoo.com/images/yahoo/hollywood/jessemccart ney/0405_jesse_mccartney_a.jpg

susie_90

Tyle tylko, że na tym zdjęciu jest Jesse McCartney, a nie Tom Feltin. A może poprostu byli na tej samej sesji zdjęciowej w co śmiem wątpić.

Olkaaxd

Dokładnie, to zdjęcie to fotomontaż. Na zdjęciu nie jest dokładnie Jesse McCartney, bo został zmanipulowany na Toma, ale tak czy siak...
Filmweb się popisał aprobując takie zdjęcie :|

Mortiana

fotomontaż czy nie, i tak jest fajne. xD


Właściwie... Tom nie ma ładnych zdjęć, bo... jest niefotogeniczny. XD Dlatego w sieci jest pełno fotomontaży.

Mary_Jules

tu się zgodzę. sam z siebie dziwnie wychodzi na zdjęciach, a że tutaj wyszedł bardzo atrakcyjne żem palnę :D, to nie szkodzi takiego zdjęcia tu zamieścić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones