Tom Felton

Thomas Andrew Felton

8,1
25 818 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Felton

To jet według mnie jest najbardziej niedoceniany aktor Wielkiej Brytanii. Tak jak tu ktoś wcześniej wspomniał, przyczepiono mu etykietkę z napisem Malfoy. Czy ktoś go kojarzy z innych filmów? Wątpię, każdy go poznaje po roli w HP. A taki Pattison? Kolega z planu, wystarczyło, że zagrał w jednym filmie (Zmierzch) i nagle MEGA SŁAWA, tyle reżyserów chce żeby grał w ich filmach! A taki Tom Felton, jak się skończy seria Pottera to co będzie robił, skoro go tak nie doceniają? A do rzeczy, to kto czytał książkę `Harry Potter i Książę Półkrwi` wie, że często występuje tam Draco. Na szczęście producenci filmu nie pozmieniali scenariusza i tak jet również w filmie. A kto gra Draco Malfoy'a to już chyba nie muszę mówić :) Więc sądzę, że ten film co wyjdzie w lipcu, będzie decydujący dla tego młodego aktora. Tyle razy tam występuje, że teraz na pewno każdy o nim będzie słyszał, jak dobrze zagra to już w ogóle, będzie o nim głośno i może w końcu dostanie propozycję do jakiegoś porządnego filmu. Żeby chłopak się nie marnował tylko pokazywał nam jaki ma talent aktorski. Ja jestem bardzo ciekawa jak by wypadł w innych produkcjach.

czysto_krwista

Podzielam Twoje zainteresowanie. Też załuję, że do tej pory Tom Felton pozostaje tylko i wyłącznie Malfoyem. Muszę przyznać, ze sama nie widziałam go w niczym oprócz HP oraz 'Anna i król', a to niestety strata. Według mnie wykreowana przez niego postać jest jedną z najciekawszych w HP, tymbardziej, że gra z wieloma świetnymi aktorami i do tego jest jeszcze bardzo młody. Mam nadzieję, że juz wkrótce dostanie jakieś interesujące role, które w pełni wykorzystają jego ogromny potencjał aktorski.

czysto_krwista

Szkoda chłopaka, został zaszufladkowany ale jest młody, jeszcze się wybije.

czysto_krwista

Taki Dan Radcliffe czy Rupert Grint też zostali już zaszlufladkowani, mim o faktu, że mają na koncie inne filmy niż Harry Potter. Jednak nie były one tak wysokobudżetowe jak Zmierzch np.
Tom Felton zagrał również w innych produkcjach (13 HRS, The Disappeared), jednak nie są one zaznaczone na filmwebie i w ten sposób powstaje mylna teoria - nigdzie nie grał.

A aktor dobry, jednak mimo wszystko bardziej widzę go w muzycznym zawodzie.

bloodyhell

zgadzam się z Tobą w 100% .. tylko czekam aż dostanie jakąś naprawdę dobrą propozycje i pokaże na co go stać .. bo w HP jest jednym z lepszych aktorów .. nie mogę się doczekać lipca :)

Misery_

Ech, ja odliczam dni do premiery 'Księcia'. Ostatnio czytałam HP, więc ochota na nowy film jeszcze bardziej wzrosła. ;/



Co do Toma to mnie również jest szkoda chłopaka. Przystojny, młody, skromny i, co najważniejsze, utalentowany.
Chciałabym, żeby się wybił, albo chociaż tą swoją długo zapowiadaną płytę wydał. :P

Mary_Jules

Ja dopiero zauwazylam, ze Tom jest przystojny. Co prawda to prawda, zostala mu juz przyczepiona etykietka Malfoya. Ciezko bedzie mu sie jej pozbyc;)

czysto_krwista

no więc tak: zdecydowanie przypięli mu etykietkę z napisem: zły Dracon, ale czy to aż takie straszne.? Tak samo ma wspomniany już Rob Pattinson z zmierzchem. Zaszufladkowano ich. Ale najważniejsze to: ie dać się zwieść pozorom.
Czytałam księcia 5 razy [inne części też] i Draco jest moim zdaniem świetną postacią. Tom Felton też świetnie umie oddać ten charakterek.
Bravo tom! Czekamy na kolejne filmy!

Mejuu

Zgadzam się w 100%. Tom już zawsze będzie kojarzony jako ten 'zły' Malfoy z HP. Jak sam kiedyś się wypowiadał ludzie, a szczególnie dzieci kojarzą go tylko jako Malfoya i po prostu się go boją. Sławy wielkiej nie osiągnął, nie zagrał w wielu filmach po za HP, a szkoda. Bo aktorem jest naprawdę utalentowanym i bardzo się cieszę, że w Księciu Półkrwi będzie miał większą rolę, o ile oczywiście scenarzyści nic nie zmienią. I może po tym filmie coś się zmieni i w końcu ktoś go doceni. Za nawiasem mówiąc, Draco Malfoy to moja ulubiona postać w HP ;)

czysto_krwista

heheh masz może racje.!Ja tam nie wiem książka wyczapista

olus44

Tom jest jak wielu utalentowanych aktorów, albo chociaż ludzi po akademiach teatralnych. nie sa oni doceniani, chociaż sa dużo lepsi od tych, którzy dla pieniędzy i sławy zrobią wszystko.
została mu przyczepione etykietka Malfoya. słusznie zauważone, ale nawet jeśli, to i tak pod tą etykietką kryję się znakomity talent i każdy kto ogląda filmy z tej serii i się na tym zna, winien to zobaczyć.
szkoda chłopaka. jest utalentowany, przystojny, skromny i ma potencjał na aktora. ale to wszystko zależy od reżyserów, producentów i znajomości.
+ może jak się ukaże jego płyta to to coś za soba pociągnie :)

czysto_krwista

wczoraj bylam w kinie na harrym potterze i ksieciu pol krwi i przyznam ze jego gra mnie zafascynowala swietnie okazal uczucia w filmie ;) i wyprzystojnial od ostatniej czesci ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones