Tom Felton

Thomas Andrew Felton

8,1
25 808 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Felton

Nie powinien grać ucznia który ma 14 lat, sam mając niedługo 19.
Zwłaszcza w tak młodym wieku różnice są bardzo duże

Adamo

Mi osobiście ta różnica wieku nie przeszkadza,poza tym do tych 19 lat jeszcze mu bardzo daleko - urodziny ma we wrześniu. Poza tym,nawet jeśli tę różnicę rzeczywiście tak bardzo widać,to wolę żeby pozostało tak jak jest, a nie by zmieniono aktora - chyba większość osób jest tego samego zdania :)

narcissa_2

no i komu to przeszkadza, on i tak jest niezastąpiony! ;) gorzej jak przy kręceniu 6cz. będzie miał 20 lat :D ale to i tak mi nie robi różnicy :)

Adamo

zgadzam się z poprzedniczkami :-)
zresztą jest wiele aktorów, którzy grają zdecydowanie młodszych bochaterów
a w filmie Tom nie wygląda staro :-), wręcz przeciwnie, uważam, że do roli pasuje świetnie
pozdrofffki :-D

Adamo

Hello,
Zgadzam sie, już lepiej jak pozostanie ten aktor, a nie jakby mieli go zastąpić.
:-) pozdrawiam

Adamo

a kto powiedział że nie moze??? :/przecież doskonale pasuje do tej roli

utdkutd

Skoro 23 latka może grac 14 latkę. To on także. A poza tym ja tam nie widzę, żeby był za stary i pasuje mi do roli :)

Adamo

nie no bez przesady...Tom wyglada mlodo...(nie az tak odpowiednio jak grany przez niego bohater, ale chyba lepiej ze Malfoy wyglada tak jak wyglada niz mieliby nam wcisnac jakiegos kompletnie nie nadajacego sie do roli gostka)

Bohun_7

Az mnie mierzi, jak takie tematy czytam....

Wiec nawet nie skomentuje...

Adamo

Leo DiCaprio w wielu filmach grał młodszych od siebie i jakoś nikomu to nie przeszkadzało. ;)


A w HP inni są dużo starsi wyglądem, naprawdę. ;)

Adamo

W tym przypadku różnica wieku i w wyglądzie między postacią a aktorem jest prawie żadna. Przecież nie jest tak, że osoba wyglądająca na lat 40 gra 13 latka.

Adamo

19? Urodzony w 1987r. ma obecnie 22 lata, a on ma 19? Aaaa :P
Zresztą nie gra 14, a 16/17 latka. Ach, już rozumiem, chodzi ci o parę lat wstecz. No może i są bardzo duże, ale jakoś to, ile on ma lat bardzo się w filmie nie rzuca w oczy

audrey_h

Temat był założony 3 lata temu -.-"

Wampiratka

Warto też zauważyć że wielu aktorów którzy mają po 20 lat z hakiem gra postacie które są od nich młodsze

Adamo

Chyba nie zdajesz sobie sprawy w jak wielu filmach role młodych ludzi, a nawet dzieci grają o wiele starsi aktorzy;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones