Tom Felton

Thomas Andrew Felton

8,1
25 818 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Felton

W filmie "Harry Potter" podobalo mi sie jak podszedl do tego hardodzioba i jak kozaczyl.Bardzo do niego to pasowalo....i jak dostal w ryło od Hermiony;););)wygladalo to tak jakby na serio go uderzyla bardzo go lubie
jako Malfoya i jako Feltona

justin059

no mi tez sie to podobalo nie lubie go jesli chodzi o postac ksiazkowa a w filmie jakos zdaje sobie z tego sprawe ze to aktor i on po prostu biedny musi tak grac;););)ale niektore sceny naprawde sa smieszne i tak mi sie podobaja PAMIETAJCIE W SOBOTE 1 LISTOPADA O 8.15 NA TVP1 BEDZIE LECIEC FILM Z EMMA WATSON "BALLET SHOES"-"ZACZAROWANE BALETKI"NAPRAWDE WARTO WSTAC I OBEJRZEC

justin059

Bo Emma NA PRAWDĘ go uderzyła -,- Możesz obejrzeć na YT wywiad Mayem at the ministry. Emma uderzyła wtedy tego, co przeprowadzał z nią wywiad :/

tomyamalfoy

Ale to ze Emma uderzyla tego od wywiadu to nie znaczy ze na serio uderzyla Malfoya...przeciez wszyscy aktorzy ktorzy graja i musza sie bic,to oni przeciez sie nie nawalaja na serio tylko musza to wykonac tak zeby wygladalo jak na serio ;) Przeciez ona dosc mocno go wtedy uderzyla i to niemozliwe zeby aktor zgodzil sie na takie cos...a wlasciwie z tym wywiadem to ja jestem ciekawa czy rzeczywiscie Emma uderzyla go tak mocno jak wygladalo;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones