Tom Felton

Thomas Andrew Felton

8,1
25 808 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Felton

Potter byl slodki jak gra;l w 1czesci ale jako mlodziency pod wzgledem wygladu przystojniejszy jest Draco;]]] Tez kiedys sie w nim podkochwialam chociaz nie gustuje w blondynach (to nieliczny wyjatek)

kryptonim_zajec

No jasne że draco jest lepszy od pottera!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1 000 000 razy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Diki

od redcliffa jest każdy ładniejszy ale felton już 1000000000000 razy nawet xD a co do jego postaci z harrego pottera to przecież ten co zły to zawsze jest fajniejszy od tego dobrego xD

kryptonim_zajec

jasne ze jest lepszy..i to o wiele...potter w pierwszych dwoch czescxiach wygladal jak jakis hmm bachor...a teraz juz lepiej ale i tak Tom jest lepszy(albo Draco jak wolicie)

Bohun_7

Jak dla mnie Potter właśnie na początku swojej "kariery" (1/2 rok pracy) wyglądał jeszcze w porządku- taki słodkie dzieciak, ale jak zaczął dorastać to wypaskudniał

kryptonim_zajec

zgadzam się z tobą, w 1 i 2 części wyglądał najlepiej! W trzeciej nie wyglądał już jak dziecko, ale nie było z nim źle, ale potem... do tego ta fryzura w 5 części = o maj gadness xDD

kryptonim_zajec

Co?! Gdzie y macie oczy?1 On jestpaskudny! Bleh

kryptonim_zajec

Nie od Pottera tylko Radcliffe'a:p
I trzeba przyznac, ze dzien do nocy;)

CzarnaKrwinka

Ogolnie wszyscy w Slytherinie byli hmm przystojniejsi od Gryfonow.. ;)

kryptonim_zajec

Zgadzam się! i ja blondyów nie lubie ale Tom jest doskonały!! I nie jest tak naprawde blondynem bo przefarbował włosy do filmu! czytałam o tym! on jest BRUNETEM:D I jesst o 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000 razy przystojniejszy od Daniela:D

kryptonim_zajec

Nom Tom jest o wiele ładniejszy od Daniela.

kryptonim_zajec

Hmm, czy ja wiem? Osobiście zawsze popierałam slytherin i jakiekolwiek jego poczyanania, ale jakoś tak mam co do roli Toma mieszane uczucia. Nie mogę powiedzieć, fajny chłopaczek, całkiem pasuje do roli (oprócz tej okropnej, grzybkowatej fryzury, jaką mu wciskaj)tylko wkurza mnie robienie z niego takiego frajera i tchórza. Fakt, w książce nie był jakimś wielkim bohaterem, ale w filmie to zrobili z niego naprawdę kompletnego frajera.Aż żal, patrzeć, że z tak ciekawej psychologicznie postaci (proszę wybaczyć, jeśli przesadzam) zrobili jakiegoś wymoczka.

KairaMcLilian

Ahh ja się nigdy nie mogłam zdecydować kto jest łądniejszy... Draco czy Harry... jednak teraz skłaniam się bardziej w stronę Harrego xD bo zaczęła mi przeszkadzać ta fryzurka Draco... blondyn- fajnie, ale weźcie mu coś zróbcie z tą czupryną... albo ulizany do tyłu albo z przedziałkiem jak baba... xD

kryptonim_zajec

Zgadzam się! Draco jest śliczny!! :D Ja koffam blondynów :)

kryptonim_zajec

draco jest duzo lepszy od pottera :P wg mnie jest najbarwniejsza postacia w książce ;p

kryptonim_zajec

tylko, ze na tym zdjeciu wyglada... strasznie. moze ktos mógłby zmienic tę fotę?

zuz93

W sumie może być...Dla mnie najrzystojniejszy jest ojciec Malfoya-Jason Isaacs:)

użytkownik usunięty
kryptonim_zajec

w Tomie jest seks, a w Danielu go nie ma.

kryptonim_zajec

Ja tez nie gustuje w blondynach ale on ma w sobie cos... a moze ta postac ktora gra w filmie... :) zawsze pociagali mnie niegrzeczni chlopcy i czarne charaktery... :P

kryptonim_zajec

no pewnie że jest ładniejszy zawsze był nawet jako małe dziecko i teraz w tych nowszych częściach HP daniel może był w miarę fajny w 3/4 częci HP a w tej 5 to normalnie miał kwadratową głowę xDDD tak okropnie był ścięty więc jak czytam HP to wole sobie go wyobrażać z 3 części niż z 5 ^^ ale Tom ma taką gładką cerę może nie lubię aż tak bardzo blondynów ale uwielbiam jak ktoś ma taka nie skazitelną cerę i jasną karnację prawie białą(rzygam jak widzę opalonych chłopaków jeszcze jak pomyśle o samoopalaczu to wogóle xDD) więc na piski dziewczyn -AAAAAAAA daniel daniel ah oh . Uważam że lecą tylko na jego sławe :P a Emma ma dobrze ze ma takiego dobrego kumpla jak Tom ;)

prosiaczek13

Daniel jest brzydki według mnie. Ale zawsze było tak, że wolałam czarne charakterki, takie jak Tom w Harrym Potterze. W sumie dalej tak jest.:)
Chociaż i tak najbardziej mi przypadł do gustu Sean Biggerstaff grający Olivier'a Wood'a - kapitana Gryfonów. :)

kryptonim_zajec

Felton ladniejszy od Radcliffea? Wy sie chyba zle czujecie. Daniel robi sie coraz przystojniejszy a Felton cozar brzydszy.

nimniamka

wcale sie zle nie czujemy!! :0

to felton jest nieporownywalnie przystojniejszy od Daniela:)

chociaz co do tego raczej trudno o dyskusje to kwestia gustu:)

kryptonim_zajec

Hmmm... czy ja wiem. Według mnie oby dwaj są sobie równi.
W HP 1 i 4 Daniel jest na pewno ładniejszy od Toma...
teraz nie wiem... . Według mnie obydwaj są przystojni Tom ma świetny głos kocham go po prostu, Daniel jest bardzo dobrym aktorem ;).

kalisiao

"w Tomie jest seks, a w Danielu go nie ma. "

Dokładnie :D Zgadzam się w 100%

"Według mnie obydwaj są przystojni Tom ma świetny głos kocham go po prostu, Daniel jest bardzo dobrym aktorem ;)."

Jeżeli Dalnie jest dobrym aktorem, to ja jestem księdzem (co jest dość trudne u dziewczyny).

"W HP 1 i 4 Daniel jest na pewno ładniejszy od Toma... "

OOOoooooo nieeeee!!! W 4 cześci?? Jak małpa wyglądał, nie pasują mu długie włosy! Tom zawsze świetnie wygląda i gwiazdy nie zgrywa.

kryptonim_zajec

ON URODZIŁ SIĘ JAKO BRUNET , ALE SPECJALNIE NA ROLE MALFOYA SIĘ PRZEFARBOWAŁ!!!!!!!!!!< gazet nie czytacie >

wita96

Ja o tym wiem xd to chyba wiedza wszyscy xd

Mala_Lady_Punk

Wiem i ja xD (wcale nie jest za krótki:)

kryptonim_zajec

Wiadomo, Draco jest ładniejszy od Pottera. Chyba prawie wszyscy to wiedzą.

Nastazja

Już myslałam że tylko ja to zauważyałam ;)

od dawna uwielbiam postać Draco, w filmie przede wszystkim za sprawą świetnej gry Toma Feltona, Harry natomiast wcale mnie nie przekonuje...

purplejudka

Za bardzo sobie schlebiasz xD Troche wiary w inteligencje innych ludzi :D

_queen__

harry? był fajny w pierwszych częściach... był taki jak go sobie wyobrażałam po przeczytaniu książki.. później stracił sporo uroku.. już nie wspomnę że niski jest xD

Draco jest fajny od początku do końca.. to "niegrzeczny chłopiec" dlatego przyciąga uwagę ;)

_queen__

To pewnie przez to że w moim otoczeniu wszyscy twierdzą że Tom Felton/Draco jest 'brzydki' :( Za każdym razem gdy oglądam którąkolwiek część HP czekam na sceny w których pojawi się Malfoy ;D zdecydowanie jest moją ulubioną postacią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones