Tom Felton

Thomas Andrew Felton

8,1
25 818 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Felton

Nie oceniam go za ładną buźkę, ale za grę, na początku widziałam go tylko w filmie "Harry Potter" i innej osoby w miejscu Draco bym sobie nie wyobrażała, zagrał należycie, ale powiadali że postaci z HP są niewymagające i nie jest jakimś dziełem sztuki zagrać Harry'ego czy Draco (pomimo to scena w łazience z 6 części Hp to był dla mnie majstersztyk). No więc postanowiłam obejrzeć inne i od paru dni oglądam filmy z nim, oglądałam 13 hrs i The Dissapeared. Rola w 13 hrs była prosta i naprawdę poczułam do niego mnóstwo sympatii, ale wydaje mi się, że Garry miał dużo z samego Feltona w tej swojej wesołości (oglądałam wywiady z Tomem więc go trochę znam) i to nietrudne zagrać kogoś podobnego do siebie. Dopiero gdy zobaczyłam (aktualnie jestem w trakcie filmu) "The Dissapeared" utwierdziłam się, że Tom to naprawdę dobry aktor . Nastoletni chłopak z nizin społecznych, jakiego grał był całkiem inny niż jest Tom, te gadki o "szprychach" te miny takiego młodocianego jakby chuligana (może nie był nim w zasadzie, ale jego zachowanie podchodziło pod takie coś), to zupełnie nie Tom tylko ktoś inny! I Tom świetnie się sprawdził wcielając się w tą rolę! Bo zagrać kogoś podobnego do siebie to nie jest rzecz, ale Draco czy Simon byli naprawdę odmienni od Toma, a on zagrał ich tak naturalnie i rzeczywiście... I powiem wam, w "The dissapeared" nawet jego wyraz twarzy był mniej inteligentny niż normalnie, taki typowy dla nastolatków z takiego otoczenia....

into_the_moonlight

ale się na niego napaliłeś kolego

fightClub

jak coś to napaliłAś, nie jestem gejem :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones