Tom Felton

Thomas Andrew Felton

8,1
25 764 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Felton

no nie co wam odbiło on jest brzydki! i na tym zdionku ma tony pudru! a pozatym nie odciągajcie go od jego dziewczyny bo widziałam jej zdionko i jest ładna i napewno oboje są w sobie zakochani! więc po co robić słodkie oczka do zajętego chłopaka co?

Karolcia_9

ohyda przez samo "H"

Karolcia_9

Przykro mi, że tak piszesz, ale miarą talentu nie jest miara pudru na twarzy ani wygląd. Gdybyś sama była aktorką wiedziałabyś że bez pudru ani rusz ;) Mam nadzieję, że z dziewczyną jest szczęśliwy (byleby nie był z tą zarozumiałą Emmą ale nie chce jej obrażać) i uważam, że świetnie gra, lepiej niż trójka głównych dzieciaków.

trinity

No, ale chłopakowi to raczej pudru nie za bardzo trzeba.

Karolcia_9

mi również przykro że tak piszesz ponieważ mam zupełnie ine zdanie niż Ty:)
on jest fajny i przystojny:D

DracoMalfoy

Jeden sądzi,że jest brzydki drugi,że jest piękny. Każdy może sobie uważać jak chce. Każdy aktor czy aktorka ma na twarzy chociaż milimetr makijażu,bo jak sobie wyobrażasz na planie filmowym faceta całego w krostach i z żółtymi jak u konia zębami (które im wybielają). Uwierz mi wiem coś o tym. I nikt nie robi słodkich oczek. Wydaje mi się,że więcej fanek ma Draco Malfoy niż Tom,który tylko się w niego wcielił,bo nie znamy go i nie wiemy jaki tak naprawdę jest. I z całego serca życzę mu szczęścia z tą dziewczyną,bo większość aktorów/aktorek rozwodzi się niedługo po ślubie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones