Tom Felton

Thomas Andrew Felton

8,1
25 797 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Felton

jestem fanką szwedzkiego zespołu THE ARK. istnieje możliwość, że zespół ten, u nas prawie nieznany, u siebie - gwiazda pierwszej wielkości - zagra w Polsce! tylko potrzeba więcej osób, które przyjdą na koncerty (planowane są 2). po 100 osób na 1 koncert...tyle co najmniej trzeba, by moje marzenie się spełniło... byłam na ich dwóch koncertach w Szwecji i to były NAJLEPSZE, jakie widziałam! teraz chcę, by przeżyli to Polacy.
ten zespół jest zaraźliwy, są cudowni! grają poprock, glamrock, pełną życia muzykę! nauczyli mnie optymizmu!
można ich posłuchać na www.arkresource.com (music--)complete tracklist) lub na www.foolsoftheworld.it - na tej włoskiej można oglądać też teledyski, z tej pierwszej można je ściągać!
oficjalna strona: www.thearkworld.com (proponuję zajrzeć na forum, by zobaczyć, jaką ten zespół wywołuje obsesję;)
ps. może dla kogoś to będzie miało znaczenie, że wokalista jest nieziemsko piękny... choć i bez tego The Ark są moimi bogami ;)

użytkownik usunięty
bemolka

chyba jesteś idjotką! To beznadziejny zespuł i nikt nigdy na ich koncert nie przyjdzie!!!!!!!!! to przeciesz jakieś dupki z szwecji!!!! nie bede marnować kasy!!!!!!!!!!!! idjotka.......

użytkownik usunięty
bemolka

chyba jesteś idjotką! To beznadziejny zespuł i nikt nigdy na ich koncert nie przyjdzie!!!!!!!!! to przeciesz jakieś dupki z szwecji!!!! nie bede marnować kasy!!!!!!!!!!!! idjotka.......

to żart? ;) chyba tak, bo jeśli zajrzałaś na stronę, to chyba widziałaś, że tłumy przychodzą na ich koncerty: nie tylko w Szwecji, ale też we Włoszech, Niemczech i USA
ale to musi być żart, bo co to za słowo - "idjotka"? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones