Tom Felton

Thomas Andrew Felton

8,1
25 764 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Felton

Czy ktoś wie gdzie mozna znaleźc ten film? Szukałam go juz długo ;/

Offelka

niestety, w polsce nie jest dostępny tak samo jako 13hrs, a szkoda.

Offelka

też szukam i szukam..i wielkie G... z tego wychodzi...
chciałabym obejrzec jakis film z Tomem z tych czasów < tzn. nie jako dziecko> i nie jako Draco <chociaż lubie go jako Draco - tylko szkoda że go tak mało :(

madziula21

Heh film juz mozna znaleźć na torrentach ;]

Offelka

nie umiem sie tym oblsługiwac.... xD
korzystam w sumie zawsz ez rapida pecetowca albo aresa w razie koniecnzosci ;P

madziula21

darmowefilmy.eu :)

za krótki za krótki

unfeeling

dobra jesteś :]
dzięki rejestruje sie i ściagam *^^*

madziula21

Nie ma za co, ale uprzedzam, że musisz obejrzeć po ang, bo napisów nie ma.
Naszczęście wersja jest dobra wszystko dobrze słychać.

unfeeling

jak po angielsku to przejdzie :]
gorzej jakby było po niemiecku lub innym języku :PP

madziula21

Co racja, to racja chociaż ja bym wolała znaleść chociaż napisy po angielsku lepiej wtedy się ogląda.

unfeeling

uu z tym pewnie będzie trudno do angielskiego filmu xD ... ale co racja to racja duzo latwiej zorientowac sie co mowia z napisami...
ale ja pamietam co robilam z HP i wieziez Azkabanu xD oglądałm ten film po angielskie z polskimi napisami..fajnie bylo *^^*

madziula21

a tu cię zaskoczę. ;)
Otóż napisy po angielsku do angielskiego filmu znaleźć jest chyba łatwiej niż polskie napisy do Angielskiego filmu ;)

>> http://www.opensubtitles.org/pl <<

Proszę zajrzeć. Jest tu bardzo dużo napisów w wielu językach, wystarczy tylko wybrać w jakim potrzebujemy.

Pozdrawiam.

Half_blood_princess

Super są nawet po polsku tylko jak chce pobrać to przekierowuje mnie na jakieś g... ;<

unfeeling

Tak, ale to dlatego że nie są z tego serwisu. Czy coś takiego.
W każdym razie, nie ma żadnych na tej stronie do TD. też niestety szukałam i nie znalazłam. ;(

Half_blood_princess

Szkoda, bowłaśnie angelskie mogłyby być skoro film jest na dvd ;/ niektóre momenty sprawają mi problemy w filmie i ciężko w słowniku się szuka.

unfeeling

Oglądanie filmu z słownikiem w ręku jest ogólnie nie komfortowe i nieprzyjemne. ; (

Half_blood_princess

No, naszczęscie napisy już są i można obejrzeć na spokojnie. :)
Nie powiem brytyjski akcent bardzo mnie drażnił w oglądaniu bez jakich kolwiek napisów. Zwłaszcza kwestie Tom'a

unfeeling

Ja kocham brytyjski akcent ! ;)
Jest cudowny...dlatego uwielbiam oglądać filmy ANGIELSKIE z napisami...;)

Można ten film gdzieś ściągnąć ...albo obejrzeć ?

...;)...

Jasperek123443

Ja też kocham brytyjski akcent ale niestety przy szybszym mówieniu bardzo ciężko zrozumiem z tego mój problem.

Film można ściągnąć na każdej stronie z torentami
albo za darmo z www.darmowefilmy.eu

unfeeling

Znalazłam ten film na tej stronce : www.darmowefilmy.eu a jak się z tamtąd ściąga ? I ściąga się za darmo nie ?

Z góry dzięki...;)

Jasperek123443

tak, za darmo. Jak już znajdziesz film są tam linki z których pobierasz party. Jeśli będzie problem to na stronie jest instrukcja ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones