Tom Felton

Thomas Andrew Felton

8,1
25 818 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Felton

On jest śliczny, słodziutki i wspaniały!!! Kocham go!!!! On jest wspaniały!!!!

użytkownik usunięty
Clover

Jasne wszystkiego db., a ja mam randkę z jego filmowym ojcem.

no jest fajny to fakt chociaz wg mnie lepiej wyglada w filmie, heh

użytkownik usunięty
Clover

Boże...Chyba świra masz na jego puntkcie...A tak przy okazij też go kocham...:):):):):):):):)

użytkownik usunięty
Clover

Boże...Chyba świra masz na jego puntkcie...A tak przy okazij też go kocham...:):):):):):):):)

użytkownik usunięty

Nie jesteście same .....On jest taki piękny...........yh....:)

użytkownik usunięty

Mnie się również bardzo podoba. Bardzo bardzo

Niedługo zamiast forum będzie tutaj BRAVO GIRL ;P

użytkownik usunięty
ANOM3N

Ja też lubie Tomcia... Jest świetnym aktorem i napewno też zwykłym chłopakiem. Wysłałam do niego list i ma nadzieje że odpisze...
Fanki Tomcia kontaktujcie się za mną na GG:2673510.
I koniecznie wejdźcie na mój blogasek o Tomciu
www.tom-felton-fan.blog.onet.pl
Czy wy też wysłałyście do niego list ??????

użytkownik usunięty

ello !! napisze do ciebie na gg :) a list pisalas do niego po polsku czy po angielsku ?? pozdrowionka

użytkownik usunięty
ANOM3N

Tom Felton jest boski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Huż nie mogę się doczekać nowej wersji Pottera.... Kocham go na zabój...

użytkownik usunięty
ANOM3N

BEZCZELNA JEZTES ALE COZ HAMSTWO TO NATURA A TE INNE TO..,

użytkownik usunięty

NAWALONA NAWALONA NAWALONA JEJEJEJEJEJEJEJEJE!!!!!!!

użytkownik usunięty
ANOM3N

jejejjejejejejejejejejejejejejejejejejejej wy to glupie jestescie

użytkownik usunięty
ANOM3N

jejejjejejejejejejejejejejejejejejejejejej wy to glupie jestescie

Clover

Tom Felton to niewątpliwie całkiem niezły aktor, świetnie zagrał Draco Malfoya :) za to go lubie :)

użytkownik usunięty
Clover

ON JEST MÓJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lubicie takiego (piip) i takiego (piip). Trochę mnie poniosło, ale nienawidzę Harrego Pottera i równocześnie większości aktorów grających w tym filmie. Lubię tylko Alana Rickmana. Ma ładny głos :-)

Zielona

chinczyk - gdybyś poczytał książki o HP, zamiast oglądać ten słabiutki film, zmieniłbyś zdanie...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Dobre, dobre!!!!
Grzyb w gaciach.....hehehehe jaki tekst! Ja nie moge
hehehe, daj spokoj tomcio jest fajny...

użytkownik usunięty
Clover

Ja też tak sądzę jest poprostu słodki !!!!!

użytkownik usunięty

Nie dziwię się...widziałyscie jego oczka?? Wogole jest piekny i znam wiele dziewczyn ktore za nim przepadaja...ale w realu wyglada jeszcze lepiej...wiem bo go widzialam...i nie na zdjeciach...Byłam w Anglii i go normalnie,legalnie spotkalam...byl z kumplami...mowie serio...jest boski i kazda dziewczyna ktora go widziala wam to powie...

użytkownik usunięty

co do tego to się zgadzam. Nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę

użytkownik usunięty

tak a gdzie go spotkalas w jakim miescie????

użytkownik usunięty
Clover

on jest słodziuchny :) tez go koffciam tak bardzo ..... =) pozdrowionka dla ffszystkich jego fanek :) łączmy się :)

użytkownik usunięty

Tom Felton forever =* a to mój numer gg: 1692377 a blog to: www.cassidy.blog.pl fanki Toma łączmy się =) pozdr.

użytkownik usunięty

Yo wszystkim! ! ! Tom jest super - w HP 3 miał bardzo głupią rolę, ale i tak jest cool!! Pozdrawiam fanki!!!

użytkownik usunięty
Clover

NO A ZEBYS WIEDZIALA JAK ON CALUJEMOWIE CI...

użytkownik usunięty

http://thomasfelton.w.interia.pl/ -) moja stronka o Tomie i jego nieoficjalny FC !Zapraszam wszystkich fanów!!

http://thomasfelton.w.interia.pl/ -) my site about Tom and him unoffical fan-Club =)

użytkownik usunięty
Clover

jest wspaniały tylko ma 17 lat ;( a ja mam 12 buuuuuuuuuuuu

użytkownik usunięty
Clover

http://blog.tenbit.pl/thomas-andrews-felton/

użytkownik usunięty
Clover

jak ktoś mógł by przegapić takiego przystojniaka on naprawde jest śliczniutki

użytkownik usunięty
Clover

tom felto to najpiekniejsz chlopak na zie mi!!

użytkownik usunięty

zgadzam sie z wami on jest boski a jego włosy :)

Clover

Kolejne fanki piszące: "Ja go kocham"... Yhm... Ile można... :/

Pozdrawiam, Yuriko :)

użytkownik usunięty
Yuriko_2

można bardzo długo o nim muwić hoć ja uważam ze on jest boski w filmie a w realu trohe mniej w filmie ma blond włosy a na żywo nie

użytkownik usunięty

Tom jest baaaarrrdzo przyjstojny, ale coz, nie napisze ze go kocham bo nie znam go z charakteru. Przede wszystki jest swietnym aktorem:)

użytkownik usunięty

Wiecie cio ja mieszkam w Anglii i tez go widzialam!!! Jest spoko!!! Bylam kiedys na premierze ale go nie widzialm ;( ;( pa pa pa
Angelika

użytkownik usunięty
Clover

zgadzam się jest najpiękniejszym na świecie chłopakiem
ale się obawiam że ma dziewczynę :(
ALE JEST SEXY

użytkownik usunięty
Clover

OL GAD LUDZIE OPANUJCIE SIE!! Dajcie spokoj, jak mozna kochac kogos kogo sie nie zna.... w ogole to nie jest jakimis rewalacyjnym aktorem, po prostu gra przecietnie... sorry ale nie rozumiem jak mozan zakochiwac sie w aktorach... Boze do tego wcale nie jest sliczny i slodziutki ...Dajcie spokoj, on ma pelno pryszczy i zreszta... ahhhh spojrzcie na jego oblesna fryzure, dla mnie to on wcale nie jest zadnym aktorem tylko jakimis malym wypierdkiem, ktory tak jak emma watson ma grono kochajacych go naiwnych nastolatek :| Zreszta nie wyglad ma tu nic do tego, tylko to ze nie ma sie czym podniecac... jak juzm owilam jest zwyklym, przecietnym i bez urody chlopakiem... a wy go kochacie jak glupie... skoro on i tak was nie zna... i raczej nie pozna :| ZALOSNE Jestescie... naprawde, zal mi was, ale rozumiem takze ze z wiekiem przejdzie :)
pozdrawiam..

Tak napravdę dzievczynki to vy nie kochacie Toma tylko ekran, bądź televizor v którym go zobaczyłyście...

Pozdraviam, Ghetto :)

Emma Watson jest całkiem niezłą aktorką... mówi Ci to stara studentka filmoznawstwa ;)

Naprawdę,współczuje Ci dziewczynko/... Wątpie, żejakikolwiek nastolatek w swoim życiu nie miał pryszczy. Moim skromnym zdaniem :) gra on doskonale 1 000 000 razy lepiej niż Radcliffe i Watson itp... To może napisz kto TOBIE się podoba....??? A fryzurę to on ma SUPER

Clover

Ja też go uwielbiam,jest świetny! W filmie wygląda super,w realu trochę gorzej,ale i tak jest fajny :) Do dziewczyn nie podzielających mojego zdania: pozwólcie fankom Toma trochę "pofantazjować" ,bo to naprawdę poprawia samopoczucie...Może źle to nazwałam,ale pewien wiek ma swoje prawa,chyba łatwo to zrozumieć.
Pozdro dla fanek Toma i Dracona,Lucjusza też :D

narcissa_2

popieram w pełni :D
nie ma to jak czarne charaktery ;)

narcissa_2

popieram w pełni :D
i nie ma to jak czarne charaktery ;)

Sliwa_3

Taaak, czarne charrakterki są super;) ja uwielbiam panów Malfoyów i prof, Snape'a, achhh:):):) nie wiecie, gdzie można znaleźć taką większą fotkę Toma, która jest teraz tu na filmwebie? bo ja szukam i szukam i nie umiem się doszukać:P pozdro;)

Mortiana

widze ze to samo dziecie sie takze i tutaj!! czy juz wszyscy powariowali na punkcie aktorow z hp ludzie opakuncie sie!! jedna mowi ze chodzi z danem!! rany!! nie wiem za bardzo co tu sie dzieje bo za duzo notek do czytania ale jest podobnie!! zwariowac moze!! moze sie jakis aktor podobaa ale nie obsesyjnie!!! brakowaloby jeszcze samobojczyn!!! wiara wrzuccie na LUZZZZZZZZZZ!!!!

ViBOra

ej no spoko, też wrzuć na luz. ja nie przeczę, na pewno jakieś obsesje tu się znajdą, ale nie wszyscy;] ja po prostu lubię tych gości;P i są o wiele lepsi aktorzy od nich, ale sympatia to sympatia. A co do tej co chodzi z danem - chyba wiem, co masz na myśli - to już jest paranoja. pozdro:p

Mortiana

Zgadzam się z wami. Nie wiem po co ludzie piszą takie głupoty. Ale wiem jedno - są aktorzy którzy zawracają w głowach dziewczynom. Tom do nich należy. Ja go bardzo lubię ale nie kocham. Chociaż z drugiej strony chciałabym go poznać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones