Tom Felton

Thomas Andrew Felton

8,1
25 797 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Felton

Hm... Ja bym sie nie zgodziła. On nadal z nią chodzi??!!

użytkownik usunięty
kocicza15

WES TA MELISS JEST OKROPNA myślalam ze ma gust ale ja go nie kocham ale za to kocham draco malfoya ktorego gra a go jedynie lubie

użytkownik usunięty

No Tomuś chyba wybierał z zamkniętymi oczami ^^

użytkownik usunięty

oni wcale nie są idealną parką!!HAHA Tom ani razu nawet nie wspomniał o niej na blogu!To pewnie jego naiwna fanka którą tom na potraeby mediów nazwał swoja dziewczyną)

No cóż... Po pierwsze to nie jest żadna głupia fanka która sobie tak napisała, tylko autentycznie jest taka dziewczyna!!! skąd by inaczej były jej zdjęcia w internecie???? ;/ No a co do tego jak ją równo objężdzacie to świadczy tylko o was i waszych pustych ocenach. Jak możecie ją oceniać po wyglądzie skoro jej nawet nie znacie??!!! Hm... no ale w sumie az za dobrze to rozumiem, sama chcialabym byc na jaj miejscu :D Tomuś!! **:*:*:::*:*******

fallenangeeel

Ale macie problem... Czy człowieka ocenia się po wyglądzie??? Jeżeli Tom'owi spodobała się Mellisa pod względem charakteru to niech tak będzie! Nie każdy jest idealny i wątpię w fakt, że wy wszystkie jesteście takie śliczne...

użytkownik usunięty
kocicza15

Spolimy Melise!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

kocicza15

Chodził. Zerwali. No to teraz mogę anpisać do niego list...;););) :***

kocicza15

Chodził. Zerwali. No to teraz mogę anpisać do niego list...;););) :***

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones