Tom Felton

Thomas Andrew Felton

8,1
25 818 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Felton

Złoty popcorn

użytkownik usunięty

Dostał złoty popcorn za najlepszy czarny charakter? Znaczy, że był lepszy od Voldemorta? od BELLATRIKS?

Tak właśnie.
To się nazywa demokracja. Nie jest idealna, jednak nic lepszego nie wymyślono.
Poza tym nie wiem nawet czy oni byli nominowani.

Tak właśnie.
To się nazywa demokracja. Nie jest idealna, jednak nic lepszego nie wymyślono.
Poza tym nie wiem nawet czy oni byli nominowani.

użytkownik usunięty
ania0013

Zapewne nie byli, co jest jeszcze większą porażką. Można mieć najróżniejsze gusta, ale jeśli zestawić razem Malfoya i Bellatriks w kategorii czarny charakter, to werdykt może być tylko jeden. Niestety, nie taki.

nagrody mtv sa przyznawane od widzow , a wiekszosc albo nawet wszyscy co glosuja to dzieciaki , poprostu draco im sie podaba to wszystko

Michal17

nie że bym był jego krytykiem ale fanem też nie jestem i Bellatriks zasłużyła baaardzieeej !!!

A zauważyliście bystrzaki,że dostał te nagrodę za 6 cz.,gdzie Voldemorta nie było,a Bella pojawia się tylko na chwilę?!

użytkownik usunięty
wazka16

A zauważyłaś, bystrzaku, że za Insygnia cz.1 też dostał? Gdzie to on był przez chwilkę a Bella miała ostatnie sceny tylko dla siebie?

Nie widziałam jeszcze tej części,ale jeżeli tak jest jak piszesz to za VII cz. nie powinien dostać.Ale za 6 tak.

A od kiedy to Złoty Popcorn jest liczącą się nagrodą? Daj spokój, nie ma się czym przejmować. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones