Tom Felton

Thomas Andrew Felton

8,1
25 818 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Felton

... on nie moze mieć 18 lat! Był taki wywiad ze wywnioskowałam ze postacie są starsze o rok niz grają w filmie... teraz będzie Zakon Feniksa, nie? Piąta klasa Hogwartu- 15 lat czyli on ma 16! Przeciez nie moze być starszy od Radcliffa?! Dan ma 16 czyli wszystko sie zgadza... a moze to ja mam nieświeze newsy?

Arianne

To niemożliwe, bo filmy niepojawiają sie co rok. Daniel Radcliffe jest w wieku Toma Feltona i Ruperta Grinta. Tylko Emma Watson ma 16 lat. MOja droga, chyba masz nieświeże newsy. Pozdrawiam xD
Tobi

t_tobi

to czemu w Danielu Radcliffie jest napisane ze urodził się w 1989 a Tom Felton w 1987? Sorry mam moze nieświeze newsy ale jesli gadasz prawde... to jest błąd! Ludzie olśnijcie mnie :0

Arianne

Pozatym ja obliczyłam wiek z roku... a nie z tego ze są starsi o rok niz grają... choć to tez jest prawda. Moze Tom jest po prostu starszy...
Ludzie wypowiedzcie sie bo ja juz nie wiem :0:0:0

Arianne

hmmm....przecież jest podana data urodzenia...Tom 1987, a Daniel 1989 i jaki w tym problem?

Olcia

Oj wszedzie piszą co innego. Ale nie mam wątpliwosci co do tego, iż aktorzy NIE są o rok starsi od postaci które grają. Przecież filmy nei pojawawiają sie co rok! Pozdrawiam xD
Tobi

Arianne

Nieprawda nie ma takiej reguly...a jesli chodzi o to ze Tom, Rupert i Daniel sa w tym samym wieku a Emma ma 16 lat to tez jest nie prawda bo Daniel jest 89 rocznik wiec ma 17 lat, Rupert jest 88 rocznik wiec ma 18 lat, Tom jest 87 rocznik więc ma 19 lat a co do Emmy to ona ma 16 lat (jest 90 rocznik)...to jest stan do konca 2006 roku bo pozniej rocznikiem to juz bedzie kazdy mial o rok wiecej prawda...Pozdrawiam wszystkich:)

Arianne

To w takim razie to dowodzi ze GAZETY KłAMIą!!!

Arianne

no tak... gazety kłamią... najwyraźniej...:/
bo tom na teraz 20 lat:P
i tak to właśnie jest:/

Arianne

źle wywnioskowałaś, to pewnie przez gazety typu Bravo, które są tak fascynujące wśród młodzieży 9-13.

Arianne

Daniel i Rupert w tym samym roku? ;p <lol>
Daniel Radcliffe urodził się 23 lipca 1989r.
Rupert Grint urodził się 24 sierpnia 1988r. (czyli jak nie potraficie zauwazyc to jest starszy o rok od Dana ;) )
Tom Felton urodzil się 22 września 1987r. (czyli jest starszy o rok od Ruperta i o 2 od Dana ;) )
A Emma Watson jest najmłodsza bo urodziła się 15 kwietnia 1990r. =)
To chyba starczy no nie? ;p

Great_Ania

Dobra dobra, przeciez ja już dawno zakończyłam ten badziewny temat. Ale to dowodzi ze gazety kłamią jak nie wiem co. Po prostu. I tyle, koniec, zostawcie juz ten durny temat! =)

Arianne

co ty liczyc nie umiesz??on ma 20lat

Arianne

Postacie swoją drogę, a aktorzy swoją drogą.

Arianne

Dan Emma i Rupert są w tym samym wieku a Tom we wrzesniu bedzie miec 20 urodziny!!!

Lady_Lara_Croft

Emma jest młodsza o rok od Dana i Ruperta. W książce jest, że do szkiły idzie się w wieku 11 i tylko Emma miała wiek odpowiedni czyli 11 lat a Dan i Rupert byli starsi rok.

nusia_17_17

podziwiam bystrość umysłu. jest tu na sronie napisane ze jest z 87'. matematyka.ruper jest z 88' daniel z 89' a emma z 90'. tak liczyć to uczą w pierwszych trzech klasach podstawówki ale mniejsza,

Marysia91

nowłaśnie... przecież to łatwe: Emma 17, Dan 18, Rupert 19 a Tom 20... i nad czym tyle myśleć?

Arianne

Troche masz nieaktualne informacje... W tym roku Tom skonczy 20 lat. Dan ma 18 (jest w moim wieku) a Rupert 19. Emma jest o rok młodsza od Daniela

Arianne

A jakby nie było właśnie kończy dzisiaj swoje 21 urodziny! Gratulujemy! :) I życzymy wszystkiego najlepszego naszemu geniuszowi i kwintesencji zła ;) Oczywiście tylko w roli Dracona xD ale i tak wszystkiego naj ;]

lunatyk_5

Dołączam się! Happy Birthday! xD

Julia_20

Jejku to on w zakonie feniksa mial 19 lat???????w zyciu bym nie powiedziala nie wygladal na tyle wygladal na o wiele mniej

EmmaWatsonAdriana

charakteryzacja robi swoje. --'

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones