Tom Felton

Thomas Andrew Felton

8,1
25 764 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Felton

scena w łazience! matko boska. genialnie. cudownie i wszystko naj.

partyczja

omijając ochy i achy zgadzam sie co do sceny w łazience. wogole od momentu w WS (motyw z K. Bell) az po Snape'a klękającego nad nim. super!

partyczja

Ja też jestem pod wrażeniem tej sceny w łazience. Genialnie w ogóle zagrał w szóstej części. Bardzo dobra podszedl do swojej roli.

Fallen_Angel_90

scena w łazience rzeczywiście była super.
powinni mu zrobić taką kreację (rozczochrane włosy i białe koszule) na cały film, a nie tylko na tą jedną scenę ;P choć w sumie nie byłoby to zgodne z książką, według której miał 'przylizaną' fryzurę, ale co tam! :D

partyczja

Zgadzam się, chociaż dla mnie równie genialna była scena na wieży. Jak celował różdżką w Dumba i ze łzami w oczach mówił "I have to do this" to normalnie płakałam razem z nim. A muszę przyznać, że rzadko mi się to zdarza na filmach.

natalia_

scena w łazience to normalnie oh i ah < 33
Tom pokazał w tej części wszystkie swoje możliwości, i mówiąc szczerze najbardziej czekałam na jego rolę w tej części i się nie zawiodłam ;)
zdecydowanie zagrał w tej części najlepiej xd

partyczja

zgadzam się. i jeszcze scena na wieży kiedy ma zabić Dumbledore'a i zaczyna płakać - po prostu genialnie i rewelecyjnie zagrana postać ^^

partyczja

Scena w łazience i na wieży były super!
Ale zniewalające było to jak była ta szafa i on podnosił te swoje
niebieskie oczy ;* mmm

partyczja

zgadzam się, zagrał super!
scena w łazience i na wieży :D

partyczja

na scenie w łazience to się popłakałam... a jak ściągał ten swój bezrękawnik... mmm... jest przecudny i przeboski...a na wieży to znów sie popłakałam... :)

Karolina945

W 'Księciu Półkrwi' był rewelacyjny. Miejmy nadzieję, że również w 'Insygniach Śmierci' da z siebie wszystko.

LeftLilith_

tylko szkoda, że w Insygniach juz nie będzie miał tak znaczącej roli, bo jakby nie patrzeć to jest tlko w scenie początkowej i jednej z końcowych ...

Portirroni_xD

Szkoda, że tak mało go wykorzystują ogólnie, ale w tym filmie pokazał klasę. Łazienkowa scena to po prostu mistrzostwo. Jak oglądałam scene pierwszy raz to się zastanawiałam jak on zdjął tak szybko przez głowę całą szate, a tu potem boom! bo to tylko sweter. :D I mina kiedy zobaczył Katie Bell w Wielkiej Sali- bezcenna.
a "I have to do this" przejdzie do historii potterowskiej xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones