Tom Felton

Thomas Andrew Felton

8,1
25 797 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Felton

tom i emma?

użytkownik usunięty

jednak to prawda ze razem kreca????


;(((((((((((

użytkownik usunięty

SORY ALE TYLKO W FILMIE NA PRAWDE ON MA DZIEWCZYNE WIEC DAJCIE SOBIE Z NIM SPOKUJ

użytkownik usunięty

dokladni ja tez to wiem nawet on iona o mowia a...w filmie tez sie nie lubia

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

hm..... fantazja niektórych dziewczynek naprawdę mnie zdumiewa.
Ja bym nie wpadła, żeby napisać coś takiego, mimo, że jak się człowiekowi nudzi różne dziwne pomysły przychodzą do głowy.....

A mnie na TWÓJ!!! No i cóż ci powiedział przez tą komórkę? Umówił się z tobą na weekend?? Powiedział ci dobranoc?? Czy może przez przypadek sie z tobą połączył, bo dzwonił do swojej dziewczyny?? Weż dziecko nie zamulaj klimatu, bo i tak nikt ci nie uwierzy..... CHYBA ŻE DASZ DOWÓD!
Wyimaginowane spotkanie z Tomem jest czymś, czego większość z tu wypowiadających się dziewczyn przeżywa wiele razy... A jeżeli chcę z nim nawiązać kontakt na REALU to pisze do niego list. Jeżeli przypadnie mu do gutu - OK, mam farta. Jeżeli nie... cóż, nie odpisze, a to znaczy, że nie jest mnie wart. Wierze w przeznaczenie. Nie zakochuje sie w każdym napotkanym człowieku. Jeżeli on sie smi spodobał i jeżeli odpisze - to znaczy, że takie było moje przeznaczenie.
Dobra, odbiegłam lekko od tematu...
Dziecko, daj MI DOWÓD, ŻE Z NIM GADAŁAŚ, A CI UWIERZE. I jaki to SKLEP prowadzi twój Ojciec?????
NARA

nawet jeśli mówisz prawde, w co szczerze wątpię, to po kiego grzyba się tym chwalisz??? po pierwsze to i tak nikt ci nie uwierzy, po drugie to może tom (z którym się rzekomo przyjaźnisz) nie ma ochoty, żeby cała polska dowiedziała się, że z nim rozmawiałaś przez komórkę!!!... i kto tu jest idiotką???

użytkownik usunięty

a jak ten sklep sie nazywa bom mieszkam w londynie to znaczy obok.

użytkownik usunięty

ale masz dziecko wyobraznie, nie bede komentowac, bo to na bardzo niskim poziomie prowokacja. ehh... biedne dziecko, moze idz sie wyleczyc ??

użytkownik usunięty

Sorry ale nie tylko ty z nim gadałaś!!!!Mam ciocię w Londynie,która jest sąsiadką J.K.Rowling i właśnie ona mnie z nim zapoznała!!!!Teraz często do siebie piszemy emaile!!!!!To mój dobry kumpel!!!!!Mam nadzieję że kiedy pojadę do cioci na ferię to się z nim spotkam, trzymajcie kciuki!!!!!!!!!!!!PA

użytkownik usunięty

Hm... A na jakiej ulicy mieszka ta twoja ciocia?? Dziwne, bo Rowling nie utrzymuje tak bliskich kontaktów z aktorami NIE JEJ filmów, żeby mieli się zwalać do jej własnego domu. Szczególnie, że zdjęcia nie są kręcone przed jej domem, a ona chyba nie jest pedofilką żeby zapraszać do siebie nieletnich na herbatkę i ciasteczko.. Prawda??

dziwne... a mnie się wydawało, że osoby płynnie posługujące się angielskim nie używają słowa "fart" ;))) [pokombinuj nad tym, mała, może zajrzyj do słownika;)]

ohohohohoooo.... to swój numer fona ci dał??.. chyba w marzeniach.....

użytkownik usunięty

Ja nie sądze żeby Tom i Emma byli razem ale on jest nawet ładny,prawda?Moim zdaniem to on jest ładniejszy niż Daniel.No tak ,a tak wogóle to jeśli chcecie to piszcie do mnie to se poklikamy.No więc mój numer gg to taki:7223404 czekam

użytkownik usunięty

on nie jest nawet ładny! On jest poprostu świetny

użytkownik usunięty

EJ OCO CKODZI?PRZECIEZON NAWET NIEWIE GDZIE JST TAKIE ZADUPIE JAK POLSAK!!NO WIECIE DUZO LASEK WZDYCHA DO AKTORÓW I WIGÓLE ALE TO JEST NIEREALNE!NIEREALNE!POMYSLCIE LOGICZNIE!PRZYZNAJE ZE FELTON JEST BOSKI(DANIEL ZRESZTA TAEZ)I JA TEZ BYM CHCIAŁA ICH ZNAC ALE TO POPROSTU MARZENIA.

użytkownik usunięty

Hmmmm... co do tego, że On nie wie gdzie jest Polska to bym się kłóciła:/ Ostatnio na blogu napisał, że dziękuje fance z Polski (co prawda przekręcił imię, ale cuż...), tzn, że wie gdzie jest takie zadupie.........

jak dziekuje fance na bolu to podaj ten adres zebym sie przekonała :)

masz rację zadko który Anglik wie ze istnieje cos takiego jak Polska, jak juz o tym słyszeli to myślą ze jest u nas zimno i chodzą sobie renifery i pingwiny, oni myslą ze za Niemcami na wschód rozpoczyna sie Syberia, nie macie szans u zednego Angilka, to cimniaki, choc przyznam ze Tom nie jest taki zły ;) poza tym niech któras z was do niego napisze i sie przekona czy w ogóle umie pisac lub posługiwac sie komputerem :D na pewno nie poswieci wam ani minuty na napisanie zdania do was, chyba ze któras z was jest w czepku urodzona i dostane od niego dwa słowa w odpowiedzi ze nie ma czas pisac wiecej pozdro :)

__Kolezanka__

I tu masz pewien mały problem!! Może i na odpowiedź czekałam z kumpelą 9 miesięcy bo w rodzinnym domu w USA bywa tylko we wakacje, ale odpowiedź dostałyśmy na całą kartkę formatu A4. List został napisany RĘCZNIE a zdjęcia były z AUTOGRAFAMI. Co do tego że nie wiedzą kdzie jest Polska to jedna wielka bzdura gdyż jako osoby które były tam, na wymianie uczniowskiej uczyłyśmy się na gegrze normalnie wszystkich najważniejszych wiadomości o naszym kraju więc stwierdzenie że nie wiedzą gdzie nasz kraj jest równa sie z tym jak my byśmy nie wiedzieli gdzie jest Warszawa!!

użytkownik usunięty

NIE NIE NIE EMMA NAPEWNO NIE JEST Z TOMEM PRZEDCHWIŁA WESZŁAM NA STRONĘ INTERNETOWA ITAM BLY ZDJECIA JAK PRZYTULA SIE Z DANIELEM I JAQK TRZYMAJA SIE ZA RECE!ALE JA WCALE NIKEMÓWIE ZE ONI COS ZE ŚOBA)MOZE TO TYLKO PRZYJACIELSKI GEST1

użytkownik usunięty

Na jaką stronę weszłaś?{z Danielem i Emmą}

użytkownik usunięty

sciema i to na maxa!!!!!!!!!!!!! on nie ma dziewczyny, a z emmą to chyba chiałby się spotykac!!

użytkownik usunięty

hiiiiiiiiiiii me name is mostafa


mostafaaa_3@hotmail.com

W JAKIM FILMIE? GADAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tom by z takim straszakiem jak Emma niekręcił

On ma dziewczyne a dupsonka jest wolna bo nikt jej niechce...

użytkownik usunięty

to nie mozliwe ze Tom Felton ma dziewczyne on bardzo mi sie podoba to niezly towar

użytkownik usunięty

podoba mi sie w nim jego wlosy oczy jest super ale czy chodzi z Emmom

użytkownik usunięty

Tom i Emma ?? To bardzo możliwe. Chociaż.............. to nie możliwe bo Emma ma chłopaka!!!!

użytkownik usunięty

gdziesczytalam ze felton pow"emma to bardzo ładna i miła dziewczyna(jednak niespotykamy się.NIESTETY..."

użytkownik usunięty

gdziesczytalam ze felton pow"emma to bardzo ładna i miła dziewczyna(jednak niespotykamy się.NIESTETY..."

użytkownik usunięty

Wariatko nie wiem skąd wytrzasnęłaś tą informację!!! Emma jest wolna!!

użytkownik usunięty

Wiecie co? Ja wam coś powiem. Raz piszecie, że emmusia z kimś chodzi a raz nie. Ustalcie właściwą wersję ok? Bynajmniej nie należę do faów emmusi, ale już mnie to wasze głupie gadanie zaczyna wkurzać. zirytowana

użytkownik usunięty

DZIEWCZYNO CZY TY WIESZ ,ŻE I TAK NIE MASZ U NIEGO SZANS WIĘC WRZUĆ NA LUZ I TO CO Z TEGO ,ŻE ON CI SIĘ PODOBA MU TO WISI JA DOBRZE WIEM JAK TO JEST I NIECH SE MA TĄ DZIEWCZYNE JA TAM MU ŻYCZĘ SZCZĘŚCIA I NIE MAM ZAMIARU PSZEŻYWAĆ ... JA MAM SWOJE ŻYCIE SWOJEGO CHŁOPAKA I NIE ZAPRZECZE ŻE MI SIĘ NIE PODOBA TOM ALE JA WOLĘ MOJEGO CHŁOPAKA. I NIE MAM ZAMIARU ROZMYŚLAĆ O TOMIE . A JEŚLI CHODZI O TOMA I EMMĘ TO TYLKO PLOTKI POGOŃ ZA SENSACJĄ ONA NA PEWNO MA JUŻ CHŁOPAKA ON MA DZIEWCZYNĘ I SZCZĘŚCIA IM ŻYCZE A NAWET JEŚLI BY BYLI ZE SOBĄ NO TO CÓŻ NIECH SOBIE BĘDĄ A TY SIĘ LEPIEJ ZAJMIJ ŚWIATEM REALNYM ... NASZYM A NIE WYKREOWANYM ŚWIECIE GWIAZD ...

użytkownik usunięty

Toma Feltona nie morzna określać jako towar nawet w przenośni. towar to mogą być chłopaki ze szkoły a nie Tom. To jest chłopak z klasą i nie sądze że będzie miły jak się dowie o nazwie "towar"!!!
Wiewióreczka

użytkownik usunięty

ON JEST BRZYDKI JAK GÓWNO I JESTEM CIEKAWA KOMU SIE ON PODOBA? PRZECIEŻ ON MA PRYSZCZE I WOGÓLE.PISZCIE:7223404

użytkownik usunięty

przepraszam bardzo , ale kazdy ma pryszcze , moze ty ich nie masz!!??
a tak na marginesie to on sie podoba na prawde iwleu dziewczynom i slusznie...wiesz co , to porownanie do gowna...haha niezle...

użytkownik usunięty

ON JEST BRZYDKI JAK GÓWNO I JESTEM CIEKAWA KOMU SIE ON PODOBA? PRZECIEŻ ON MA PRYSZCZE I WOGÓLE.PISZCIE:7223404

użytkownik usunięty

ON JEST BRZYDKI JAK GÓWNO I JESTEM CIEKAWA KOMU SIE ON PODOBA? PRZECIEŻ ON MA PRYSZCZE I WOGÓLE.PISZCIE:7223404

użytkownik usunięty

jak możesz tak o nim muwić on jest naj najprzystojniejszym facetem na całym świecie ale niestety ma już dziewczynę widziałam ich razem na zdięciach
w internecie

użytkownik usunięty

jak możesz tak o nim muwić on jest naj najprzystojniejszym facetem na całym świecie ale niestety ma już dziewczynę widziałam ich razem na zdięciach
w internecie!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

ON JEST BRZYDKI JAK GÓWNO I JESTEM CIEKAWA KOMU SIE ON PODOBA? PRZECIEŻ ON MA PRYSZCZE I WOGÓLE.PISZCIE:7223404

użytkownik usunięty

TOM FELTON MA DZIEWCZYNE ! WIDZIALAM JEGO ZDJECIE. Ale Emma podobno sie w nim zakochala...

użytkownik usunięty

TOM FELTON MA DZIEWCZYNE! Widzialam jej zdiencie na jego stronie internetowej.

użytkownik usunięty

Czesc!!
Na jakiej stronie jest jego dziewczyna?? Prosze podaj mi ta strone na moje gg:3664465 Bede bardzo wdzieczna :)

użytkownik usunięty

Taaaak???? w takim razie przyślij mi jej adres, moj e-mail: banetka@autograf.onet.pl

użytkownik usunięty

Tak te o tym słyszałam ale niedawno się dowiedziałam że Emma Watson go żuciła lecz on ją tak błagał no i wróciła do niego podobno już planują co będzie z nimi puźniej

użytkownik usunięty

dziewczyno , skad tyt takie bzdury wytrzasnelas!!?? juz dawno nie slyszalalam czegos tak rownie glupiego...nie no polew...

użytkownik usunięty

Chore jesteście, ani Tom ani Emma nie są wolni. Tom miał dziewczynę, ale rzucił ją dla Emmy, no i widziałam taki wielki plakat, gdzie się z Emmą całuje, przytula, trzyma za ręce itp. Oni ze sobą chodzą!!! Przestańcie myśleć o Tomie, bo tak się składa, że on nie porzuci gorących całusów panny Watson!!!

użytkownik usunięty

tak tak...a niby gdzie ten plakat widziales/as??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones