Tom Felton

Thomas Andrew Felton

8,1
25 808 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Felton

on zachowuje sie w tych filmach jak rasowy aktor, reszta to amatorzy, ktorzy niewiele graja, bardziej sie wczuwaja. felton zas gra profesjonalnie i wyraznie odstaje poziomem od reszty "potterowej bandy aktoreskiej"

malpolud22

zgadzam się, widać że Tom jest profesjonalistą, ale dobrze ze będzie grał do końca w Harrym bo innego Draco sobie nie wyobrażam, jak nie tego granego przez Toma :D:)

kamazdw1

Rzeczywiście, ja też to zauważyłam, jest rewelacyjny w swojej roli. Już od pierwszej części można dostrzec jego talent.

malpolud22

"Harry Potter" bez Toma nie byłby tym samym filmem
nikt nie zagrałby lepiej Dracona od niego
a co do jego gry...no cóż ktoś musi się pozytywnie wyróżniać nie?

blackolszi

właśnie, przynajmniej Draco to prawdziwy Draco nic dodać nic ująć:D
bo do gry innych aktorów można mieć pewne zastrzeżenia, chociaż Rupert też dobrze gra:)

użytkownik usunięty
malpolud22

zgadzam się absolutnie! powinien się zabrać za poważne kino. mam nadzieję, że nie zostanie do końca życia Draconem (co nieuchronnie spotka Daniela i Emmę- tzn, wrośnięcie w role).

malpolud22

macie wszyscy rację, ale jak już zacżął Potter'a to niech go skończy. aczkolwiek jak mniemam, Tom ma większe ambicje i na 'potterowskich' laurach nie zostanie i pójdzie dalej.
A że aktor am dziś 22 urodziny, to przy okazji życze mu radości z życia, szczęścia w przyjaźni i miłości oraz fenomenalnych ról aktorskich i nagród w przyszłości :)

paczek93

no własnie jak zaczął gre w Potterze to nich ją skończy, bo głupio by było z innym aktorem :)) no i czekam z niespierpliwością na kolejne filmy z Tomem,a jest już kilka zapowiedzi :D:D

taak Tomcio dzis kończy 22 lata! ale z niego staruch :PP nie no żartuje, jest świetny, też mu życzę mnóstwa sukcesów, bo zdolny z niego chłopak :PP

użytkownik usunięty
malpolud22

taa... ja też się zgadzam, szczególnie mnie wmurowało jak zobaczyłam szóstą część, przecież nawet tacy dobrzy aktorzy jak Gary Oldman czy David Thewlis nie grali tak dobrze! Az mnie dziw bierze, że Tom jakoś nei ma obecnie żadnych nowych kontraktów poza Potterem.

Nie martw się, w planach są aż 4 filmy poza HP, po prostu głupi Filmweb nie wpisuje obsad od dobrych paru miesięcy ;/
Przyklady filmów? 13Hrs, Grace and Danger, Get him into the Greek, Emma of Lulworth Cove. A mówi się jeszcze o kolejnych dwóch...
Poza tym, Tom zagrał też w "The Desappeared" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones