PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 647
ocen
7,5 10 1 44647
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

Dr Wells to Reverse-Flash? Taki mały spoilerek dla osób rozpoczynających przygodę z serialem. Puknijże się w głowę, człowieku.

ocenił(a) serial na 9

Dopóki w serialu to się nie wyjaśniło, nie było to napisanie.

ocenił(a) serial na 8
Unibet_78

A co z tymi co zaczęli oglądać później. Nie ważne już poprawili i znów jest tylko Dr Harrison Wells.

ocenił(a) serial na 9
grzesiek811

Hm....

Unibet_78

Ja i tak nie rozumiem , skoro wchodzi jakaś osoba na filmweb , to przeważnie patrzy na ocenę filmu , obsadę , gatunek filmu Ale zdarzają się osoby którzy lubią wiedzieć coś więcej . Oni sami lubią czytać spoilery , wchodzić w tematy pod filmem , zresztą co to za spoiler skoro po pierwszych odcinkach można się już domyślać kto jest RF , strasznie przewidywalne . Myślałem że to będzie jakoś ukrywane do ostatnich odcinków , gdzie rozegra się ostateczna walka , a tym czasem my o RF wiemy już praktycznie jak HW wchodzi do swojej tajemniczej kryjówki w Star Labs . Tak samo jak ktoś interesuje się serialem i wie że aktorka grająca Caitlin prawdopodobnie stanie się Killer Frost .

ocenił(a) serial na 9
Taio

No dzięki!!!! Za Killer Frost :(

Unibet_78

No właśnie o tym mówię że jak ludzie wchodzą do tematów oznaczonych spoilerami to potem piszą takie rzeczy , ale w sumie podpisanie przy Harrisonie / RF było błędem , nie zwracałem na to uwagi póki się nie wkrecilem w ten serial , tylko nie mam kiedy usiąść i obejrzeć jego spin off Arrow .

ocenił(a) serial na 9
Taio

O mamo, Arrow nie jest spin offem, Arrow leci już 4 sezon.

Unibet_78

No tak The Flash jest spin-offem Arrow , co nie zmienia faktu że i tak zrobiłem przerwę na 10 odcinku pierwszego sezonu mam nadzieje że nadrobię zaległości przynajmniej do 3 sezonu o którym wszyscy mówią że jest kiepski. A co w przypadku DC DC's Legends of Tomorrow to będzie spin off Arrow i The Flasha . Trzy premiery dzień po dniu a do tego jeszcze dochodzi 9 odcinek TWD .

ocenił(a) serial na 9
Taio

No niestety, 3 sezon Arrow jest... dość nudny :( TWD nie oglądam, nie kręcą mnie zombie ;)

Ja napisałem.

To zabawne bo tego nie zauważyłam aż do teraz (na szczęście już w połowie 2 sezonu). Opis kogo gra aktor jest taki długi, że po kilku pierwszych wersjach jego nazwiska/pseudonimu nie czytałam dalej :D

e tam w 4 odc morzna sie skapnąc juz ze Dr Harrison Wells jest revers flashem ale jak dali opis do barego savitar gdzi prawie w ostatnim odc sie dowiadujesz to juz przesada

Czy ci redaktorzy tutaj na serio są niedo*ebani? Nie dość, że Cavanagh tkwi tutaj jako Reverse Flash od 3 lat to jeszcze rok temu jakiś poj*b dodał, że Gustin grał też Savitara i niemalże jestem pewien, że koło nazwiska Searsa pisze że grał Zooma.

ocenił(a) serial na 7
Cravlin

Fakt, nieładnie tak spojlować, chociaż to, że Wells jest Reversem było wiadomo od pierwszych odcinków.

ocenił(a) serial na 6

Ralph Dibny / Wydłużony xD Loooool

Barry Allen / Green Arrow w innym świecie też dobre, ktoś chyba BARDZO potrzebował punktów z kontrybucji...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones