PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736714}

Tatau

5,4 47
ocen
5,4 10 1 47
Tatau
powrót do forum serialu Tatau
Marko81

"Tatau składać się będzie z 8 trwających 45 minut odcinków. Fabuła opowiadać ma o dwóch przyjaciołach z Londynu, którzy podróżują po świecie. Gdy docierają na Wyspy Cooka, Kyle postanawia zrobić sobie mistyczny tatuaż w stylu Maori. Niedługo później podczas kąpieli w oceanie dostrzega ciało lokalnej dziewczyny ukryte pod wodą. Gdy alarmuje policję i powraca na miejsce, ciało znika. Kyle zaczyna zdawać sobie sprawę, że to co widział należało do przyszłości, a jego przeznaczeniem jest sprawienie, by dziewczyna nie zginęła."

pogodno_2

eee a myślałam, że to o Far Cry 3 :D

pogodno_2

pogodno_2...napisałam zapytanie do Ciebie..ale pomyłkowo skierowałam je do Marko81...czy coś Ci wiadomo?

Kalina102

Z przykrością muszę potwierdzić, że mój efekt poszukiwań jest identyczny do Twoich. W ogóle, od pewnego czasu seriale wiszą tygodniami, a niektóre miesiącami w swej pierwotnej formie. Nie wiem, czy gorszy jest przykład właśnie "Tatau", gdzie żaden odcinek nie został przetłumaczony, czy taki, gdzie po kilku, kiedy człek już wpadł po uszy, nagle następuje cisza na łączach. Np.: http://www.filmweb.pl/serial/Incydent-2015-729847, świetny, co z tego, jak piąty odcinek, ostatni tłumaczony, widziałam w połowie marca!

Marko81

Hej Marko81 :-) Mam pytanie...czy "widziałeś " gdzieś w net-cie ten serial z polskim lektorem?...napisów nie ma... są tylko angielskie i te mam.

Kalina102

Dziś pojawiły się napisy do pierwszego odcinka. Grupą tłumaczącą ten serial jest PolishTeam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones